Saguaro - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 25 Nisan, 2012, 17:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 14 Ocak, 2016, 09:46:12
O zaman şunu öğrenelim; bu seri artık bitirildi mi ?

Alttaki başlığa ekleyelim mi ?

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1248.0.html

Anlatmak istediğim şey şu, sayın admin: Biz bitirildi desek ne olur, bitirilmedi desek ne olur (memleket sathında şenlik ateşleri mi yakılacak?). Çünkü ortada açıkca görülen bir şey var: Çizgi roman okurları zaten kararlarını vermiş durumdalar.

Sonuç olarak: Hayır, eklemeyin... Navajo kabilesinin bu sinirli oğlu hâlâ ortalıkta dolaşmak istiyor...

s.b

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Ocak, 2016, 10:31:16

Sonuç olarak: Hayır, eklemeyin... Navajo kabilesinin bu sinirli oğlu hâlâ ortalıkta dolaşmak istiyor...

Yani, ümit etmeye devam edelim diyorsunuz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

çizgidüşler

Merhaba,

Saguaro 5 çeviri yetişirse Şubat ayı içinde çıkmış olacak. Bu kitabı da Nathan Never ve Brendon gibi sınırlı sayıda basıyor olacağız. Saguaro 6'nın çıkması tamamen 5'in satış rakamına bağlı. Eğer bu kitabın satışı kendi maliyetini çıkarırsa basmaya devam edeceğiz.

Yıllardır hedefimiz hiçbir seriyi bırakmamak, ama bunu sağlamak için her sayısı yaklaşık 3000 TL zarar eden bir serinin 8 kitabını daha basmak ve 24000 TL'yi sırf seriyi bırakmadık demek için harcamak istemiyoruz.

Scalped 5 ne yazık ki malzeme eksiğine takıldı. Gelen dijitaller eksik çıktı ve bu eksik malzemeyi DC'den talep ettik. Gelir gelmez hazırlığa başlayacağız, ama bildiğiniz gibi DC malzeme gönderiminde bazen çok yavaş davranabiliyor. Bu yüzden kesin bir tarih veremiyorum.

s.b

Anlaşıldığı kadarıyla seyrek de olsa yayını devam edecek.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

OZAN BALIM

Maalesef bu seri yarım kaldı. Yayıncı sınırlı sayı da olsa basmayacak. Kaç kişi üzülür bilmiyorum ama ben başlayan hiçbir serinin yarım kalmasını istemiyorum ve mümkün oldukça basılan tüm fumettileri alıyorum. En azından masrafını çıkaracak kadar kapalı devre basılabilecek bir yayındı Saguaro ama okur da haklı, yayın çoğaldıkça bazıları eleniyor. Ne diyelim, belki yıllar sonra biri el atar da bu limited seriyi tamamlar.

nejat hüseyin özal

Ben de satın alıyordum. Yarım kalmasına üzüldüm. SAGUARO karekteri günümüzün TEX'i gibiydi.

altay1944

Bu   seriyi beğenerek okuyordum yarım kaldığına gerçekten üzüldüm.Fumetti kan kaybediyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Hayalet

Ben 5.cildi bile henüz alamadım, çıkmayacağına ben de üzüldüm çok sevmiştim, hem kızılderililerin yaşamına hem motosikletlere ilgi duyan biri olarak. Çizimi ve konuları da gayet iyiydi. umarım başka yayınevince de olsa devam eder.

5.cildi bulamıyorum bulabileceğim yer var mıdır? Bari yayınlanmışlar elimde olsun.
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.