MAYIS 2012..

Başlatan V, 25 Nisan, 2012, 22:02:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Etme Lal, yapma lal, herkes seni örnek alacak sonra ;D

Gambit

Hoz ornek almis bile

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2012, 14:50:41
1 Mayıs da çıkacaklar;

Maxi Dylan Dog 3 - Kit Taylor 3

Tarkan Kurt

Neyseki Lal matbaa sorunları yaşamıyor.  ;D

V

15 Mayıs'ta çıkacak Lal'ler..

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

"İstemem,eksik olsun.."

kültürelgüncel

"Amelia Mary Earhart (d. 24 Temmuz 1897 – 2 Temmuz 1937'de kayboldu, 20 Haziran 1938'de öldüğü ilân edildi). ABD'li havacı ve yazar.
Atlas Okyanusu'nu uçakla tek başına geçen ilk kadın pilot Amelia Earhart'tır. ABD'nin Kansas eyaletinde doğan Earhart I. Dünya Savaşı sırasında askerî hastanelerde hemşirelik yaptı. Savaştan sonra hava taşıtlarındaki hızlı gelişmelerle yakından ilgilendi. 1928'de Atlas Okyanusu'nu yolcu olarak geçen ilk kadın olarak ün kazandı. 20-21 Mayıs 1932'de tek başına Newfoundland'dan İrlanda'ya uçarak Atlas Okyanusu'nu geçti. ABD'yi baştan başa geçtiği uçuşundan sonra, Ocak 1935'te, Newfoundland-İrlanda arasındaki mesafeden daha uzun olan Hawaii-Californa arasını gene tek başına uçan ilk kişi oldu. 1937'de ABD'li meslektaşı Fred Noonan ile Lockheed Electra modeli, çift motorlu bir uçakla dünya turuna çıktı. İkinci Dünya Savaşı'nda yolculuğunun üçte ikisini tamamladığı sırada, uçak Pasifik Okyanusu'nun ortalarında kayboldu ve Earthart'ın izine bir daha rastlanamadı." (Vikipedi - [size=78%]http://tr.wikipedia.org/wiki/Amelia_Earhart[/size] )

İlginç bir konu, merakla bekliyorum.

alan ford

YKY Küçük Prens' in ikinci kitabı Ateş Kuşu Gezegeni çıkmış ya da çıkmak üzere  ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

Gerekli şeyler One Piece 4 - Kara Kedi Korsanları

Marmara Çizgi - Bone 3 

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Altın Tex 130 " ÖDÜL AVCISI "

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Aylık Tex 166 "ASKERİN DÖNÜŞÜ "

haysat

Nathan Never 3 - İnsan Avı

İki aylık periyodlarla yayınlanan 500 adet ile sınırlı serinin üçüncü kitabında Nathan Never okuyucularını gene ilginç hikayelerle geleceğin dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu cildin ilk macerasını oluşturan "İnsan Avı"nda Nathan Never "Cehennem"e geri dönüyor. İkinci macera "Kathy Teller'in Öyküsü", hayatının senaryosunu yazan bir yönetmen hakkında ve kahramanımızın gençlik günlerine götürüyor bizi. Son macera olan "Thor 14" ise, kahramanımızın vampir mermilere karşı savaşını anlatıyor.

pizagor

Mayıs ayında Red Kit albümü çıktı mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Oklahoma Jim diye biliyorum.