Daredevil ve Püsküllü Örümcek Ağı...

Başlatan pizagor, 30 Nisan, 2012, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Daredevil ve Püsküllü Örümcek Ağı...

Şimdiye kadar rastladığım en çirkin Daredevil, Bilka 'Örümcek Adam'larının 57. sayısının kapağında çıktı karşıma...

Yine aynı seride New York lağımlarında yaşayan Fare Adam Vermin karakteri vardı, sanki ona birileri Daredevil kostümü vermiş ve 'Giy şu kostümü de azıcık Örümcek'le takıl!' demiş...

Örümcek Adam'ın ağı da ayrı bir komik olmuş...

Perdelerin püsküllü aksesuarları olurdu bir zamanlar, onlara tutunmuş da sallanıyor gibi sevgili Örümceğimiz :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kandorlu

Fantastik Türk filmlerinin afişleri gibi olmuş  :).Kim çizmiş merak ettim sağdaki kim Black Widow mu acaba?

rumar80

Alıntı yapılan: kandorlu - 30 Nisan, 2012, 14:09:52
Fantastik Türk filmlerinin afişleri gibi olmuş  :).Kim çizmiş merak ettim sağdaki kim Black Widow mu acaba?

Evet Black Widow
Yanlış hatırlamıyorsam bu sayıda ilk defa siyah kostümü görüyorduk değil mi Özgür?

pizagor

Ben de şu anda sadece kapaklar var (onları da tarayıp forumda paylaşacağım)... İçleri ciltlenmek üzere Ali (haysat ne demekse :) )'de... O yüzden net birşey söyleyemeyeceğim ama kapak sıralamasında siyah kostüm ilk defa bu sayıyla çizilmiş... Dolayısıyla dediğin yüksek olasılıkla doğru Umar...

pizagor

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Nisan, 2012, 15:10:32
Vermin'i de hatırlayalım...

Vermin'i sadece hatırlamayalım Marmara çizginin yeni Örümcek adam sayısında okuyalım da... :D

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Nisan, 2012, 15:14:41
Alıntı yapılan: pizagor - 30 Nisan, 2012, 15:10:32
Vermin'i de hatırlayalım...

Vermin'i sadece hatırlamayalım Marmara çizginin yeni Örümcek adam sayısında okuyalım da... :D

Henüz edinemedim o sayıyı... Umuyorum herhangi bir tatsız ipucu vermemişizdir :)

hanac

Arkadaşım soruma cevap verin.  :)

Bu Daredevil nasıl uçuyor.

Hep elinde bir ip, bu ip nereye bağlı.  :)

pizagor

Püsküllü Örümcek Ağı bence daha ilginç ama soruna yanıt sallayayım : Kör Murdock'ın bastonun eğik tutma kısmı ipin hiçbir zaman görünmeyen kısmıdır aslında. Dolayısıyla oraya buraya dolanan bu uç sayesinde bir nevi Örümcek Adam performansı sergiler...