Popeye

Başlatan pizagor, 02 Mayıs, 2012, 13:18:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Temel Reis yeniden aramıza dönüyor...

IDW logolu Temel Reis'in yazarı Roger Langridge, çizimler ise Steve Parkhouse'a ait....

Ve kapak da müthiş :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Duutttttt - pas

hic isim olmaz valla  :D

kandorlu

Kapak Superman nin ilk kez gözüktüğü Actıon Comics in ilk sayısına gönderme niteliğinde olmuş gerçektende müthiş.

darkwood

Temel Reis i tekrar hatırlamaları ve yayını iyi bir haber.
Kapakta gerçekten hoş görünüyor.

Zamanında Tay zamanı çıkan maceraları keyifle okurduk.
Elimde hala mevcut 2-3 cilt var.
Birde hatırladığım kadarı ile Bora yayınlarının Altın klasiklerinde çıkan maceraları vardı, bunlarda çok güzeldi.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

YKY el atar umarım. 8)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

gamlıbaykuş

Bence de tam YKY'nin yayınlayacağı türde bir yayın. Gerçekci olmak gerekirse çıkarsa alır mıyım bilmiyorum? Belki kızım için alabilirim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Temel Reis'den bir nane olmaz. İsteyen çizgifilmini seyretmeye devam etsin. Ben de zaman zaman izliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kandorlu - 02 Mayıs, 2012, 13:54:47
Kapak Superman nin ilk kez gözüktüğü Actıon Comics in ilk sayısına gönderme niteliğinde olmuş gerçektende müthiş.

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

Dün Altın Madalyon'a Popeye konusunu açarken benim bloga da Temel Reis ve Kapaklara Gönderme diye bir başlık girmiştim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Alıntı yapılan: s.b - 02 Mayıs, 2012, 20:58:21
Temel Reis'den bir nane olmaz. İsteyen çizgifilmini seyretmeye devam etsin. Ben de zaman zaman izliyorum.

Yayınlasalar izlerim ama yok. Her taraf sağlık ve kadın programları ile dolu. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Çocukken 2. Dünya savaşından kalma kadim Temel Reisleri bile izlemiş ve çocuk aklımla bu kadar eski çizgifilm yayınlanır mı demiştim. Temel Reis 2. Dünya savaşında bizzat Japonlarla savaşıp hepsini tepeliyordu. Aklımda kalan yegane enstantane de çizgifilmin sonunda japon gemilerinin sifon çekilmiş gibi batmasıdır:) Artık ıspanağın da eskisi kadar demir deposu olmadığı ve en azından tadı daha iyi olan muadili birçok sebze olduğu da biliniyor:)

Temel Reis'te bayaa yaşlanmış bu arada

Crom! Ölüleri Say...

kandorlu

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 02 Mayıs, 2012, 22:52:33
Alıntı yapılan: kandorlu - 02 Mayıs, 2012, 13:54:47

İşte sözünü ettiğim kapak buydu teşekkürler.