Hulk vs. Avengers

Başlatan hanac, 05 Mayıs, 2012, 17:40:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Şu anda ABD de yayınlanmakta olan bir mini seri.

Sadece 5 fasikülden oluşmaktadır.

1 fasikül: Hulk vs. 60 ların Avengers'ları: Captain America, Iron Man, Giant-Man, Wasp ve Thor!

2. fasikül: Hulk vs. 70 lerin Avengers'ları: Iron Man, Wasp, Vision ve Beast!

3. fasikülde ise 80 lerin takımına karşı mücadele edecek.

BAHADIR

İlk sayıyı inceleme şansım oldu...Çizgisel anlamda da işin içinde Sal Busecema'nın olması sonuçta çizgilere bir Buscema havası vermiş...

Demir Adam, Thor ve Kaptan'ın kostumleri bile bir başka güzel görünüyor...Diğer sayılar ve konu hakkında bir yorumda bulunamayacağım ama çizgiler gerçekten beni benden aldı...

hennessy

Dostu düşman yapıyorlar konu kalmayınca olmuyor avengers'i x-men ile kapıştırıyorlar bitiyor sıfırlıyorlar her şeyi deniyorlar :) ama oldum olası şu yeşil deve alışamadım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

cizimler harbi sahane, klasik tad direk.

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 19:44:40
Ama oldum olası şu yeşil deve alışamadım.

HSD (Hulk Sevenler Derneği)'nin Hennessy'ye cevabıdır;

Sizi kınım kınım kınıyoruz  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Mayıs, 2012, 22:20:14
Alıntı yapılan: hennessy - 05 Mayıs, 2012, 19:44:40
Ama oldum olası şu yeşil deve alışamadım.

HSD (Hulk Sevenler Derneği)'nin Hennessy'ye cevabıdır;

Sizi kınım kınım kınıyoruz  :)

Karizmatik adminim korktum :)

[IMG]http://m.YollaYap.com/bal/1336246191350.jpg[/img]

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

3. fasikül: Hulk vs. 80 ların Avengers'ları: Captain America, Iron Man, Hawkeye, Wasp, Captain Marvel ve Thor!

4. fasikül: Hulk vs. 90 ların Batı Kıyısı Avengers'ları: Iron Man, Wonder Man, Mockingbird, Tigra ve Hawkeye!

rumar80

90'larda Hulk tekrar gri (Peter David sayeseinde) ve sadece geceleri Hulk.

WCA kurulduğunda Iran Man zırhında Tony Stark yok James Rhodes vardı. Ama bu 80'lerde olmuştu.

Bu seri merakımı çekti gerçekten.

hanac

Amerikalılar bir mini seriyi daha bitirdiler.

5. fasikül: Red Hulk vs. 2000'ler den Mighty Avengers...Black Widow, Wonder Man, Ares, Sentry ve Wasp!

Bu seriyi TR de yayınlayacak olan herhangi bir yayınevine binlerce HSD üyesinden dualar gelecektir.  :)

tommikser

HSvD üyleri ve başkanı olarak çok da önemli bir macera olduğunu düşünüyoruz.Olmasa ne olur sanki? havasındayız.Yalnız çıkaracak bir arkadaşımız olursa onu teşvik için seve seve alacağımızı da beyan ederiz ;)

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Mayıs, 2012, 15:31:51
HSvD üyleri ve başkanı olarak çok da önemli bir macera olduğunu düşünüyoruz

Kaç kişisiniz siz ?

tommikser

Sizin yarınız kadar varız.Yani binlerde ;D ;D ;D

rumar80

Bir seriyi daha tamamlayarak "seri tamamlayan" yayınevi ismini hakeden Marvel'a teşekkür eder, yayını ülkemizde de okumak isteriz.  ;D

rumar80

Sonunda bu kitabı da okuma şansını buldum. O kadar yazmamıza değmeyecek bir seri. 5 kitap 5 ayrı macera. Hiçbirinin diğerine bir bağlantısı yok. Oysa Marvel'ın daha önce yayınladığı. Spider Man vs X-men serisinde bir ana konu yıllara yayılarak anlatılmıştı. Burada böyle bir şey yok. Büyük ihtimalle filmin rüzgarı ile ne satsak kârdır mantığı ile basılmış 5 macera.
   İlk kitapta Baron Zemo ve ortakları Enchantress ve Executioner Avengers'ı yenmek için kendilerine yardım etmesi için Hulk'u ikna ederler ve kavga başlar. Ta ki Hulk gerçeği görene kadar.

rumar80

2. sayıda benim Avengers yazılarımda yazdığı bir başka döneme gidiliyor: Hükümet Avengers'ı kontrol altına almış başlarına Gyrich diye birini vermiştir. Kahramanlarımız bundan hoşnut değildir. Bir kısmı ayrılır. Gyrich de kalan bir avuç Avenger'a ders vermek için onları Hulk'un üzerine salar.