Ana Menü

Kitap listem

Başlatan kadri kerem, 06 Mayıs, 2012, 22:21:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: bongzilla - 06 Eylül, 2014, 12:55:38
merhaba ve teşekkürler. sizler sayesinde çizgi roman hakkında bir çok bilgiye ulaştım. sanırım bu forumda edebiyat ve sinema bölümlerine daha fazla yazar, çizgi roman ile ilgili bölümleri daha fazla okurum  :)

Zevkinize göre takılın, meydan sizin.  :D  ;)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Alıntı yapılan: bongzilla - 06 Eylül, 2014, 12:13:30
eğer infante seni sararsa iş bankası yayınlarından çıkan Şehirler Kitabı'nı da tavsiye ederim.  :)

İnfante'ye başladım ve şahane bir başlangıç oldu , Şehirler Kitabını da okuma listesine attım. Bu arada Karanlığın Kültürleri'ni de aldım ama daha başlayamadım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

bongzilla

infante nedense bu ülkede es geçilmiş bir yazar. kapanda üç kaplan 23 senede sadece 2 baskı yapabildi. umarım zevkle okumaya devam edersin. param olsa bir yayınevi kurup diğer eserlerini de türkçe yayımlardım ::)

afu

Belki önceden bahsi geçti, bilemiyorum.
Bugün telefonuma kitap yurdu'nun geliştirdiği kütüphanem uygulamasını indirdim.
Barkodu okutarak hızlıca kitaplarınızi listenize ekleyip kategorisini de belirterek kaydediyorsunuz .
Özellikle çizgi romanlarinizi kaydederseniz devamlı listeniz yanınızda hazır bulunuyor
Almış mıydım şüphesi ortadan kalkıyor .
Tek şart kitap yurduna üye olmanız lâzım.
Excel listesi de alınabiliyor
Bence kullanin .

Levent Suberk

Alıntı yapılan: afu - 20 Temmuz, 2017, 21:13:52
Belki önceden bahsi geçti, bilemiyorum.
Bugün telefonuma kitap yurdu'nun geliştirdiği kütüphanem uygulamasını indirdim.
Barkodu okutarak hızlıca kitaplarınızi listenize ekleyip kategorisini de belirterek kaydediyorsunuz .
Özellikle çizgi romanlarinizi kaydederseniz devamlı listeniz yanınızda hazır bulunuyor
Almış mıydım şüphesi ortadan kalkıyor .
Tek şart kitap yurduna üye olmanız lâzım.
Excel listesi de alınabiliyor
Bence kullanin .

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. İyi bir uygulama.