En Sevdiğiniz Korku Filmleri Listesi

Başlatan kadri kerem, 09 Mayıs, 2012, 02:37:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hanac - 18 Şubat, 2014, 16:42:31
Çok kanlı filmleri de sevmem.

Gerekirse yarıda bırakırım.  :)

Hazır niyetlenmişken izle abi :) Mutasyona uğramış tipler eğlenceli elemanlardı :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Alıntı yapılan: hanac - 18 Şubat, 2014, 15:12:49
Arkadaşlar "Wrong Turn" adlı bir korku film serisi var elimde.

Toplam 5 film çekilmiş.

Sizce seyretmeye değer mi ?

Yoksa uzak mı durmalıyım ?
Benim sevdiğim bir seri.  Hepsini izledim.  Türün hakkını veriyor..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Ben o flim serisinin hepsini seyrettim ilk flim gerçekten güzeldi.Devamıda benzer tür.ama başarılı bir korku filmleriydi izlenebilir... 8) ::) :D

Hayal Kahvem

Korku gerilim filmlerini çok severim. Ama öyle hortlak, canavar, vampir, ne bileyim yürüyen ölüler, ölüm çığlıkları korkutmaz beni.  Tamam. Korku filmlerini seyrederken kimi sahnelerinde yerimden zıpladığımı, kimi sahnelerinde çığlık attığımı ya da ellerimle gözlerimi kapadığımı  rahatlıkla itiraf edebilirim.  Korku filmlerinin hakkını veriririm yani.  Hele İspanyol korku filmlerine bayılırım.  Ama şu film var ya şu film... Bir İskandinav filmidir.  Uyumsuz Adam veya Sorun Yaratan Adam veya  Den Brysomme Mannen diye bilinir. Bu film beni gerim gerim gerip gergef eden ender korku filmlerinden biridir.   İyi ama  türü Komedi/Dram/Gizem diye nitelendirilen bu filmi seyrederken neden bu denli korktum?

Devamını merak eden, zahmet olacak ama...  Hayal Kahvem'e buyursun.  ;) Çünkü cevabı çoook uzun...  :D

http://hayalkahvem.blogspot.com.tr/2012/05/en-korktugum-film.html