En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: NIC 39 - 12 Mayıs, 2012, 15:14:09
Alıntı YapVahşi Conan'ın Barbar Kılıcı - 5

Hasan abi bu ne zaman çıktı,hemen alıvereyim  ;D

Bakalım biri fark edecek mi diye kasıtlı olarak yaptım.

Dikkatinden dolayı imzalı bir Güneş Semerci fotoğrafı kazandın.  :)

rumar80

Bone 3
  Maxi Dylan Dog 3
  New Avengers 3
  Essential Hulk 1-2
  Essential Captain America 1, 5
  Essential X-men 10
  Secret Warriors 6

tommikser

Hulk yazılarını HSD üyesi olarak heyecanla bekliyorum Umar abim ;D

V

"İstemem,eksik olsun.."

Gambit

Resimli paylasim cok iyi olmus, bu sekilde itkinin guc seviyeside artiyor hani :)

Ben maalesef acil bir is i in antalya ya gelmek zorunda kaldim, bu hafta kadikoy ve yeni cizgi romanlar yalan oldu :(

rumar80

Fusco'nun çizimleri, bir de Kızılmaske İstanbul'da macerası. İyi okumalar Engin

s.b

Engin abi, Bonanza'ları görünce aklıma ister istemez Haşim bey geldi. Şu seriyi tam takım olarak yayınlasa diye düşündüm. Bizde yayınlanan bu seri sadece 14 sayı sürdü galiba.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 13 Mayıs, 2012, 12:57:34
Engin abi, Bonanza'ları görünce aklıma ister istemez Haşim bey geldi. Şu seriyi tam takım olarak yayınlasa diye düşündüm. Bizde yayınlanan bu seri sadece 14 sayı sürdü galiba.

56 sayi surdu, bunlar cilt

100 adet bile satmayacak yayini hoz niye cikarsin da ayri bi soru konusu

affedlmeyen

Wolverine Klasik Seri Sayı 1

en son bunu aldım.

V

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Mayıs, 2012, 13:19:46

56 sayi surdu, bunlar cilt

100 adet bile satmayacak yayini hoz niye cikarsin da ayri bi soru konusu
Süleyman'a ufak bir düzeltme yapayım.Bu albümler fasiküllerin ciltlenmiş hali değil,fasiküllearin içeriklerinin birleştirilip
tekrardan basılmış hali.
Aslan Usta kapaklarda şov yapmış resmen. Ben de fasikülleri de var.Kolleksiyon amaçlı aldığım bir takım.

Satma konusunda bende Süleyman gibi düşünüyorum.Zor satar.HOZ, Lone Ranger ile iyi bir western tercihi yaptı bence.Keza ülkemizde külliyatı tam olarak yayınlanmamış Kit Taylor içinde aynı şeyleri düşünüyorum.
"İstemem,eksik olsun.."

yalcinerol345

Bonanza'ların çizgilerini sevmezdim.Bence de o çizgilerle satmaz.

pizagor

Eskiler de bir yere kadar Sami Ağabey, bu da sevenlerinin anılarında kalsın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Bonanza kapaklari cidden guzel. Zamaninda Aslan Sukur ustadin elinde bir cogu vardi ama ben almamistim (vur kafayi masaya duvara simdi  ;D ) Elimde bir kac tane ornegi de yok degil gerci, bu aksam koleksiyon basliginda bir tanesini paylasayim hatta aklima gelmisken

darkwood

Bonanza ciltlerinin içinde dolgu malzemesi olarak kullanılan çizgifilm karakterleri tatlı kahramanların sevimli karakterlerinin maceralarını da beğenerek okurdum. :)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Nathan Never Özer Sahaf Cilt 3

Tex Almanak 1001 Roman Cilt 3

Kiki: Bir Neslin İlham Kaynağı  bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3366.0.html

Bu Kiki'yi Güneş'den başka okuyan yok galiba, okuyunca itkileriz milleti inşallah.