En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Resimde görüldüğü üzere, JBC sadece boyda kısarken, diğer yayınevleri hem ende hem de boydan kısıyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Eylül, 2015, 16:06:15
Resimde görüldüğü üzere, JBC sadece boyda kısarken, diğer yayınevleri hem ende hem de boydan kısıyor.

Bu konu daha önce bir çok kez tartışıldı ama yine de yazayım.Diğer yayınevleri enden ve boydan kısıyor ama ölçeklendirip küçülterek basıyor, JBC ise boydan kısıyor ama normal ölçekte bastığı için boydan uçuruyor.Amacım tartışma başlatmak değil, Ertan bey zaten bunun kendi tercihi olduğunu belirtmişti, saygı duyup geçiyoruz efendim.

Nightrain

Ralph

Arife günü şunları sipariş ettim:

Yürüyen Ölüler 19-20-21-22
Son Erkek 9-10
Batman Ölümcül Tasarım, İmparator Penguen, Kingdom Come, Batman Kara Şövalye Dönüyor.

Kingdom Come hariç hepsi geldi. Hepsinin de baskı kaliteleri muhteşem bence. 

Chuck

Edirne'de ders kitaplarını bulmak için gezerken bir kitapçıda Umbrella Academy ile karşılaştım. İlk sayısını hiç bir dr da bulamamış bu yüzden ikinciye şöyle bir göz atmakla yetinmiştim. Bugün görünce ders kitaplarını unutup iki cildide aldım. :D Bu arada Gülen Adam'dan da bir tane vardı.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Umbrella Academy müthiş seçim. JBC'nin bastığı en iyi çizgi roman kesinlikle.

Chuck

Alıntı yapılan: Nightrain - 29 Eylül, 2015, 17:51:33
Umbrella Academy müthiş seçim. JBC'nin bastığı en iyi çizgi roman kesinlikle.

Forumun itkileri ile daha geçen yıldan beri kafamdaydı. Kısmet bugüneymiş. İyi bir önyargıyla başlıyorum. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Harun Ça

rob389 posteri sekize katlayıp göndermiş sinir oldum, neyse ki -inşallah :D- jedbang'den poster kutusuyla gelecek güzelce çerçeveletecem.

nicholaihel

İlk defa müstakil Deli Balta aldım. Heyecanlıyım  :) Açe Yollarında ve Müthiş Süvari.

Kitaplıkta duruşunu bile ayrı sevdiğim Lone Wolf and Cub Sayı: 13 ve 14

Muhtemelen Genç Yetişkin/Ergen yaş grubuna hitap ediyor ama alternatif işlere merakımdan ötürü Desen'den Gülümse

Böyle uzun soluklu bir seriye girmeyi istemiyordum, sevmiyorum uzun olmasını (Naruto, One Piece falan hep ilk birkaç ciltte kaldım. Para/Zaman/Kitaplıkta kaplayacağı alan şeklindeki denklemde bir türlü yer bulamadılar  :) Bir de limit gibi sonsuza uzuyor seri  :) Yoksa beğenmediğimden değil). Ama ilk cildi okuduktan sonra dayanamadım, beğendim, okumak istedim.

Tamamlayacağım sanırım; Çelik Simyacı 2-3-4-5-6-7-8

Animvader

Bu aralar B yayınları Supermenleri topluyorum.Orjinal çizimlerin kötü kopyaları da olsa o dönem hikayelerinin orjinallerini bulup okumak neredeyse imkansız olduğu için küçük boyutlardaki baskısıyla okuması zevkli oluyor.Geçen 18 tanesini 5'er liradan aldım.

Sırf şu kapakları için bile toplanır, kartpostal gibi :)

nicholaihel

Panini'ye hoşgeldin mahiyetinde D&R'da görünce Superior Spiderman #1 ve Dövüş Kulübü #4a'yı aldım.

pizagor

Alıntı yapılan: nicholaihel - 05 Ekim, 2015, 21:53:55
Panini'ye hoşgeldin mahiyetinde D&R'da görünce Superior Spiderman #1 ve Dövüş Kulübü #4a'yı aldım.

Kapak tercihine kadar aynen :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nicholaihel

dean

hanac