Facebook Batman kampanyasında Fuat Aktüre den büyük atak..

Başlatan darkwood, 09 Mayıs, 2012, 18:32:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Mayıs, 2012, 22:45:39
Fuat beyin dalgacı Mahmut pozundaki cevabında aynı tonda cevap veren arkadaş evet evet sen seni alkışlıyorum ;)
Teşekkürler.... ;D :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 10 Mayıs, 2012, 08:52:03
Evet Fuat Bey'e yazılan cevaplardan şunu anlıyoruz.

Biz Batman falan istemiyoruz, önce Julia ve Tex Almanak sonra olursa Batman   :)

(Bu iğneleme Yahya ve Murat'a gitmektedir  ;D )
Evet Hasan ya ayın ortasına geliyoruz.Hala Juliadan ses seda yok.Bir çizgi roman için kampanya yapan insanın önce kendi yayınlarını doğru düzgün çıkarması lazım değilmi... ???

kalidor

Kızılmaske Julia'yı bu kadar istiyorsan Julia istiyoruz diye başlık aç, bak isteye isteye Red Sonja'nın 3. cildini çıkartacağız (umarım:)) Bence daha etkili olur, diğer başlıklarda isteğin kaynamasın.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Alıntı yapılan: Gambit - 10 Mayıs, 2012, 11:47:32
Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Mayıs, 2012, 23:11:49
     Açık söyleyeyim: Bütün şevkim kırıldı.
  Sevgili Süleyman daha önce yazmıştı maceraları zaten okudum diye. Ben de okudum. Ayrıca yeni 52'de de düzenli okuyorum. O nedenle benim için de yayınlansa da olur yayınlanmasa da....

sevgili dostum, ben daha once yazarken zaten okudum maceralari diye, o yuzden destek vermiyor degildim. Benim tepkim aslinda Turk okuyucusunadir.

Eger okuyucularin cogunlugu hala 50 sene onceki kizilmaske yi, mandrake yi okumak istiyorsa, batman i okumak istemiyorsa, ben zamanimi ve enerjimi onlar iyi bir seyler okusun diye harcayamam.

Ha su olur: ciddi bir katilim olur, bakarim, az daha destek olunursa batman basilacaktir. Gelirim, her turlu destegi yaparim, hatta okudugum maceralari bile tekrar alma sozu veririm (nitekim zamaninda gerekli seyler icin yaptim bunlari)

Ama ben Turk okuyucusunda yeni maceralara acikligi ve istegi goremiyorum ve bu yuzden desteklemedim sayfayi  :-\

Sevgili Süleyman senin neden destek vermediğini zaten anlamıştım. Bu nedenle seni örnek göstererek "bundan sonra ben de" dedim.
  Ben de senin gibi zamanında, hatta yakın zamana kadar okuduğum hemen hemen tüm comicslerin türkçe basımlarını destek diye aldım. Bu nedenle beni en iyi anlayacaklardan biri de sensin.
   Ayrıca sayfaya ekleme yapmayarak ta zaten ne kadar Batman'i istediğimizi gösteriyoruz. Bu nedenle ben de kendimi bench'e çekiyorum.

darkwood

Arkadaşlar Fuat bey'in paylaşımından benim anladığım, Çizgiroman Derneği bu işe talip ama yayınevine ulaşmak için ellerinde iletişim bilgileri yok. 
Tek yapmamız gereken DC nin müşteri hizmetleri ya da editörlerinden birinin iletişim bilgilerini bulup Fuat bey e iletmek ve yayın için izin almasını beklemek.  8)

1001 romanın kendi yayınları ise ayrı bir konu bunun dernek ile bir alakası yok.
Bunlar tamamen yayınevi ile alakalı konular, sevgili Fatih'in "kalidor" un yazdığı gibi Tex Almanak, Julia gibi yayınlarını istiyorsak bu çizgiromanların ilgili başlıklarının altında bunu paylaşmak ve yayınevine mesaj atıp bunu dile getirmek daha mantıklı ve etkili bir yaklaşım olacaktır.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: darkwood - 10 Mayıs, 2012, 18:25:35
Arkadaşlar Fuat bey'in paylaşımından benim anladığım, Çizgiroman Derneği bu işe talip ama yayınevine ulaşmak için ellerinde iletişim bilgileri yok. 
Tek yapmamız gereken DC nin müşteri hizmetleri ya da editörlerinden birinin iletişim bilgilerini bulup Fuat bey e iletmek ve yayın için izin almasını beklemek.  8)

Amerika lilar soyle bir soru soruyorlar boyle durumlarda:

What did you take man?

Bu kadar ucmus olmak icin ne cektin adamim gibi bir esprili deyim yani.

En son baktigimda 2012 yilindaydik, batman yayinlamaya soyunacak birisi - ki bu kisi gerekli seyler ile ayni ofisi paylasiyor - eger dc den ilgili kisinin iletisimini bulamiyor ve buzden yardim bekliyirsa batman i hic yayinlamamasi hepimiz icin en iyisidir

Naif olmaya gerek yok, olay bu kadar basit

Nightrain

Bu adam İlke Keskin'i kesin tanıyordur. Gidip rica edebilir "İlke kardeşim, sen sonuçta DC Comics'in binasına gitmiş adamsın, bana şu firmanın iletişim bilgilerini verebilir misin" diyemiyor muymuş?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Fuat Bey, Michel Bey ile aynı işyerini paylaşıyor. Yani Gerekli Şeyler ile.

Gerekli Şeyler de Joker'i yayınladı DC den.

Yani bu iş bir dahili telefon görüşmesine bakar.  :)