HSD (Hulk Sevenler Derneği) Kayıtları Devam Ediyor

Başlatan hanac, 12 Mayıs, 2012, 13:12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Durdurulamaz Hulk'u ben de severim. Fakat şu kişilik bunalımı yaşadığı anlara gıcık oluyorum. Hani şu Banner- Hulk psiko savaşları oluyor ya arada sırada, işte o.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre ozdamarlar

Umar Abi, Hulk Onslaught'un zirhini parcalamiyor muydu? Finalde herkes bir olup kendini feda ederek Onslaught'u harciyorlardi ama Hulk'un da saglam bi girismesi yok muydu? Ben mi yanlis hatirliyorum ya da, 10 sene oldu nerdeyse okuyali o macerayi.

rumar80

Orjinal Onslaught serisinden bahsediyorsak. Benim hatırladığım New York tünellerinde Hulk ve bir grup Avengers Onslaught'a saldırıya gidiyordu. Hatta çoğu ölüyor ve Hulk da Onslaught'u harcıyordu, ama sonra bunları Onslaught'un Hulk'un zihninde yaptığı ortaya çıkıyor ve Hulk'un zavallılığını ona gösteriyordu.
  Final kavgasında olanları tam hatırlayamıyorum ama.

hanac

Üye listesinde son durum;

Üye No 1: hanac

Üye No 2: yunusmeyra

Üye No 3: emre ozdamarlar

Üye No 4: Büyülü Rüzgar

Üye No 5: designer73

Üye No 6: dursar

Üye No 7: rumar80

Üye No 8: Gambit

Üye No 9: alan ford

Üye No 10: dean

Üye No 11: Kızılmaske

Üye No 12: s.b

altay1944

Alfanın çıkardığı sayıları beğeni ile okumuştum.Tarih tam aklımda değil ama yaman dergisinde yayınlanan macera en iyisi idi.Sevenlerdenim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

gamlıbaykuş

Kesinlikle beni de ekleyin Hulk'u severim. Tüm külliyatına sahip olmak isterdim. Hulk'un dışlanılmışlığı beni her zaman hüzünlendirmiştir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

Alıntı yapılan: Gambit - 12 Mayıs, 2012, 20:25:53

Gerekli seylerin eskiden cikardigi hulk serisini siddetle tavsiye ederim. Planet hulk guzeldir ama o eski seride ayri guzeldir
Ozledim, tekrar okuyayim haftaya

dedim, evet, ama Hulk u sevmem  ;D

bence cok bos, isi gucu ortaligi kirip yigmak, kaba kuvvet kullanmakdan baska bir dil bilmeyen gereksiz otesi bir karakterdir.  Gerekli seylerin tavsiye ettigim serisi, Bruce Banner in kendini kontrol edebildigi bir seri oldugu icindi zaten. Yoksa kendini kaybedip de ortaliga zarar vermekden baska bir ise yaramayan karakter kimseye bir sey katmaz.  Ultimates # 1. seride, Hulk new york u dagitirken, 820 mi 850 kisi mi ne oldurmustur. (ultimates # 2. ciltte yaziyor tam rakam)

Sahsen cocugumun hulk okumasini istemem mesela. O yuzden beni listeden silin lutfen  ;D

hanac

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mayıs, 2012, 16:02:49
Sahsen cocugumun hulk okumasini istemem mesela. O yuzden beni listeden silin lutfen  ;D

Zaten senden emin olamamıştım, son anda eklemiştim.

Ama bu durumu Hulk'a bildirdim.   :)

hanac

Üye No 8: alan ford
Üye No 9: dean
Üye No 10: Kızılmaske
Üye No 11: s.b

Üye No 12: altay1944

Üye No 13: hüzünlü flüt

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

pizagor

25 üyeye ulaşılırsa 26. da ben olacağım :)

Tamam Hulk özellikle Rampaging Hulk güzeldir de böylesine grup üyesi olacak kadar değil...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Fazla Hulk okumadım ama okuduğum kadarıyla batman ile beraber en sevdiğim uçan kaçan çizgi roman karakterlerinden birisi diyebilirim. 

Gördüğüm kadarıyla yalnız bir karakter Hulk.  Sanırım en çok yalnızlığını, dışlanmışlığını bir de hesapsız kitapsız asabiyetini sevdim. 

Sonuç olarak listeye beni de yazın :)

darkwood

Ben planet Hulkları beğendim ama grup üyesi olacak kadar değil.  8)
Darkwood Sakinleri..

NIC

World War Hulk ile ona kazık atanların,başta Stark olmak üzere,ezildiğini görmek istiyorum,beni de yazın listeye  >:(

hanac

Türkiye'nin en güçlü derneği olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz  :)

Üye No 8: alan ford
Üye No 9: dean
Üye No 10: Kızılmaske
Üye No 11: s.b