Aliens vs. Predator vs. The Terminator

Başlatan affedlmeyen, 14 Mayıs, 2012, 17:43:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

affedlmeyen

2000 yılında Dark Horse Comics tarafından piyasaya sürülen Aliens versus Predator versus The Terminator, bomba gibi bir mini çizgiroman dizisi. Sadece 4 sayıdan oluşan AvsPvsT'in son senelerde yapılmış rezil AvP filmleriyle bir alakası yok. Hem Alien, hem Terminator, hem de Predator dünyalarına sadık kalan AvsPvsT, oldukça akıllı ve ilginç (ve tabi çok cool!) bir hikaye sunuyor bizlere...

Ayrıca John Conner, Alien 4'te Winona Ryder'ın canlandırdığı cyborg karakter Annalee, ve efsanevi Ellen Ripley de işin içinde!

İlk ismini duyduğumda bu da ne saçmalık böyle demiştim doğrusu. Cıvık, saçma, hatta sulu komediye kaçan birşey sanmıştım. Ama işin aslı öyle değilmiş. İntenet üzerinden cbr dosyası halinde indirip okuduğumda hayran kaldım. Gelmiş geçmiş en sevdiğim bilgisayar oyunlarından biri olan ''Alien vs Predator 2''in hikayesi kadar kadar çok sevdim bu hikayeyi de.

[IMG]http://img5.ressim.net/out.php/i5712220_avpvt-jpg[/img]

Hikayenin temelinde Skynet'in Alien'ların doğal zırhlarının DNA'sını kullanarak yeni jenerasyon super askerler üretmesi yatıyor. Oldukça iddialı... Bu süper askerleri avlayan Predator'ler çıkıyor, kafalar kopuyor, kollar kesiliyor, chestbuster'lar çıkıyor...

[IMG]http://img5.ressim.net/out.php/i5712221_avpvt2-jpg[/img]

yazı Can Evrenol

kalidor

Konusu hakkaten heyecan verici. Bir Robocop eksik:) Ben de forum toplantısında Altan Abi'den aldığım 1991 çıkışlı Batman vs Predator mini serisine başlayacağım inşallah.
Crom! Ölüleri Say...

affedlmeyen

konusu gerçekten çok iyi ya. ama bulmak sıkıntı  :-\

pizagor

amazon'da var ama fiyatlar yüksek, 125$ civarında...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

affedlmeyen

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Mayıs, 2012, 11:19:14
amazon'da var ama fiyatlar yüksek, 125$ civarında...

ben bu fiyatı gördükten sonra soğudum açıkçası  ;D