Arka Bahçe Çizgi Roman Dükkanı - Beşiktaş

Başlatan burcuner, 19 Mayıs, 2012, 15:45:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Bir sonraki toplantıyı Beşiktaş da yapmayı öneriyorum.

Aldığımız çr lar ile boğaz kıyısında çay içeriz.

burcuner

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler. Rıza Umar'a da özellikle saygılarımı yolluyorum.
Bize gelin bir çayımızı için, ha isterseniz sonra Boğaz'a karşı da bir çay içersiniz, orasını siz bilirsiniz.

Görüşmek üzere

hennessy

Evet Karizmatik adminimize katılıyorum bir dahaki toplantıyı karşıda yapalım, hayırlı olsuna da gideriz.

Ayrıca yeni çıkacak Star Wars kitapları var mı ?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

3 sene Beşiktaş Ihlamurderede oturdum bir tane doğru düzgün çizgiroman satan yer yoktu. Kabalcı'da bulunurdu biraz o kadar. İlyas yollarını tepe tepe geçti zamanımız.

Çok güzel bir yerde açmışsınız. Öğrencisi ve insanı bol olan bir yerdir o çarşı. Kısa sürede başarıya ulaşılabilir.

Hayırlı olsun.

kalidor

Hayırlı olsun, Beşiktaşta toplantı da iyi olur. Yabancı çrleri de bekliyoruz
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Uzun zaman Ali ile (Haysat) Avrupa yakasında nerede toplanalım düye düşünüyorduk. Sonunda yer de tamam. Burcu da özlemiştim. En kısa zamanda oradayım.

Gambit

Cidden guzel gozukuyor, cok merak ettim simdi

bir sonraki toplantida sizdeyiz o zaman  :)

Pulluk

Avrupa yakasında bu tarz bir yere ihtiyaç vardı, çok iyi oldu. Hem, evime de çok yakın :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Saint2

Hayırlı olsun....

Bol kazançlı günler dilerim...  :) :) :)

aa

Esse Gesse Hayranı...

burcuner

İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler.
Çayımızı içmeye bekliyoruz.

tommikser

Bu arada konuşulur mu bilmiyorum ama merak ettiğim birşey var cevaplarsanız sevinirim.Heavy Metal olayından sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz?Sandman,günah şehri,constantin gibi bence mükemmel yayınlar çıkaran bir yayın evi olarak bu tarz yayınlara geri dönmeyi veya çr yayınlama işine geri dönmeyi düşünüyor musunuz?

hennessy

Bende yukarda sormuştum çıkacak Star Wars kitapları varmı bilgi verirseniz sevinirim?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mgsar

darkwood

İstanbulun değişik semtlerinde de böyle güzel çizgiroman satış noktalarının olması gerçekten çok güzel. Yakın bir zamanda toplanıp bu güzel mekanı görmek umuduyla hayırlı ve uğurlu olsun.
Darkwood Sakinleri..