..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Louis Gara

Uzun zamandir üzerinde çalistigimiz "ASLAN SÜKÜR Orijinal Çizgi Roman kapak Illüstrasyonlari" Koleksiyon Kitabi kisa bir süre içerisinde basiliyor.
52x36 gibi buyuk bir sayfa formatinda yaklasik 150 sayfa harcover, çok özel bir kapak tasarimi ve Taschen koleksiyon kitaplari kalitesinde bir baski ile sadece 1000 adet limitli olarak, her biri elle numaralandirilmis sekilde ve + 100 adet çok özel exclusive editon olarak imzali limitli print hediyeli olarak basmayi planliyoruz. Editing kisimlarinin buyuk bolumu bitti, grafik uygulama asamasinin son rötuslari yapiliyor. Genel konsept asagidaki örneklerden de göreceginiz gibi, ÇR kahramanlarini tanitirken üstadin çizimlerini paylasmak.. Editing olarak yazilari ile destek olmak isteyen olursa benimle iletisime geçebilirler.

PS: Açmak için uygun baslik burasi midir bilemiyorum, mod lar tarafindan uygun basligada tasinabilir..

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

s.b

Çok güzel düşünmüşsünüz. Buradaki resimler ve görebildiğim kadarıyla bilgilendirici yazılar harika olmuş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Gerçekten çok güzel. Düşünen, hayata geçiren herkesin emeğine sağlık.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

omega red

Alıntı yapılan: Louis Gara - 19 Mayıs, 2012, 16:41:46
Uzun zamandir üzerinde çalistigimiz "ASLAN SÜKÜR Orijinal Çizgi Roman kapak Illüstrasyonlari" Koleksiyon Kitabi kisa bir süre içerisinde basiliyor.
52x36 gibi buyuk bir sayfa formatinda yaklasik 150 sayfa harcover, çok özel bir kapak tasarimi ve Taschen koleksiyon kitaplari kalitesinde bir baski ile sadece 1000 adet limitli olarak, her biri elle numaralandirilmis sekilde ve + 100 adet çok özel exclusive editon olarak imzali limitli print hediyeli olarak basmayi planliyoruz. Editing kisimlarinin buyuk bolumu bitti, grafik uygulama asamasinin son rötuslari yapiliyor. Genel konsept asagidaki örneklerden de göreceginiz gibi, ÇR kahramanlarini tanitirken üstadin çizimlerini paylasmak.. Editing olarak yazilari ile destek olmak isteyen olursa benimle iletisime geçebilirler.

yabancı artbook'ları aratmayacak çok kaliteli bir kitap hazırlıyorsunuz. elinize emeğinize sağlık.

Louis Gara

nacho_grande

Ömer, emeğinize sağlık.

Aramızda Aslan Şükür çizimlerini beğenmeyen bir ben varım herhalde :)

gamlıbaykuş

Hep olmasını ümitle beklediğim çalışma. Öncelikle emeğiniz ve düşünceniz için kucak dolusu teşekür ederim. Bu kitaptan mutlaka ben de olmalı. Yoksa; YAKARIM BU GEZEGENİ YAKARIM :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Louis Gara

Serhancim, sana özel hediye edicem imzalisindan :)
hüzünlü flüt, forum üyeleri için de bir ekstra yapacağız mutlaka  ;)
Ex versiyon dan çok kaliteli gene 100 limitli bir printle çıkacak imzalı ve tam cercevelik, ayrıca kitabın ilk forması diğer 1000 adetten farklı basılacak ve 100 adet olduğunu belirten elle numaralandirilmis atraksiyonlar olacak, farklı bir kap da yapabilirim belki, ex in hakkını vermek istiyorum açıkcası.
Kitaptan çok bir meta obje sergilenecek obje tadında bir baskı olacak, iddialiyim, sıradan matbaa ısı olursa mümkün değil basmayı düşünmüyorum.

ginobili

Louis Gara

Louis Gara

Louis Gara

hennessy

hennessy

Aslında Aslan abiye bir sorabilseydiniz bir imsa günü yapmamız mümkünmüdür diye iyi olurdu :)