..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

İmza gününü bekliyoruz, ben kesinlikle 1 tane istiyorum.

haysat

Çocukken nasıl derlerdi,birinciyim birinciyim.

Evet bu kitabı istiyorum.Aslan abiye karşı bir mahcubiyetim var zaten
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

HacıGeraltEmmi

Harun Ça

V

Mümkünse ben de isterim.750 rakamı azmış Sadece yakın dostlara dağıtacağız derseniz de anlayışla karşılarım. Keşke daha çok basıp satış yolunu seçseymişsiniz.
"İstemem,eksik olsun.."

ercoktay

Kütüphanemde böyle bir eseri ben de isterdim. Parayla da satılabilseydi keşke. Destek olurduk.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Louis Gara - 16 Eylül, 2014, 14:03:03
Arkadaşlar merhaba, hanac mesajını yeni gördüm kusura bakma. Evet uzun süredir girememişim foruma :( iyi haber ise kitap matbaa aşamasında sanırım 2-3 haftaya basılmış olacak. 750 adet limitli, 26 x36 cm 152 sayfa, hardcover, para ile satılımıyor eşe dosta hediye ediyoruz, Aslan Abi için belki bir imza günü yapacağız o zaman imzalısını temin edebilirsiniz ama burden çok ilgilenen arkadaşlara önceden özel olarak verebilirim fırsat buldukça + bir sürprizimiz daha var kitapla görürsünüz artık onu :)

Benim kesinlikle almam lazım. Sonuçta Aslan Şükür sevgim ortada:) Az kapaklarını paylaşmadım. Şaka bir yana cidden çok isterim uykularım kaçar yoksa...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Keşke biraz ücret koysaydınız, yoksa kime ne yetecek ??? Sıra gelirse ben de istiyorum  :)
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

They drew first blood...

cemb

Mümkünse bende bu Kitaptan edinmek isterim.
Gönlümden geçen Aslan Şükür imza günü yapılması ve kendisinden imzalı bir kitap almak
Saygılarımla

pearl jam

Aslan Şükür kapakları kim bilir kaç kişiye çizgi roman sevdirmiştir, keşke satışa da çıkarsaydınız. sıra gelirse ben de isterim tabii ki..

Harun Ça

Alıntı yapılan: V - 16 Eylül, 2014, 15:19:27
Mümkünse ben de isterim.150 rakamı azmış Sadece yakın dostlara dağıtacağız derseniz de anlayışla karşılarım. Keşke daha çok basıp satış yolunu seçseymişsiniz.

150 değil 750 olması lazım. En kötü ihtimal altinmadalyon forumu içinde birkaç tanesi için çekiliş düzenlene bilir.

alan ford

Eğer mümkünse ve sıra gelirse beni de ekler misiniz lütfen listeye. Bu arada çok şahane bir işe imza atıyorsunuz. Şimdiden emeğinize sağlık.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir