..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Ömer Bey bütün istekleri karşılayabilirse sorun yok.

Ama talep fazla ise foruma belirli bir adet verilebilir biz de çekiliş yapabiliriz.

Çekilişi de kadıköy de bir çok kişinin huzurunda yaparız.

s.b

Yanlış anlamadıysam 750 adet renkli kitap ücretsiz verilecek. Doğru mudur efendiler?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Alıntı yapılan: s.b - 17 Eylül, 2014, 12:21:51
Yanlış anlamadıysam 750 adet renkli kitap ücretsiz verilecek. Doğru mudur efendiler?

Abi doğru, sıraya gir, güçlü olan kitabı kapacak  :D
Crom! Ölüleri Say...

caretta

Kapamayanlar da üçer beşer tane kapanların internete satışa koyduklarını parayı bastırıp alacak!!!

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 17 Eylül, 2014, 14:54:00
Kapamayanlar da üçer beşer tane kapanların internete satışa koyduklarını parayı bastırıp alacak!!!

Atilla Bey çok mantıklı bir çıkarımda bulunmuş

Louis Gara

Arkadaşlar merhaba, kitabımız çıktı. Pozitif destek veren arkadaşlara tekrar çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca kısa zaman içerisinde Aslan Şükür imza günü ve sergi olacak çok güzel bir mekanda. Dileyen oraya da gelip hem imzalatır, hem de kitabını alabilir.
Şu anda elimizdekilerin çoğu tükenmek üzere, imza gününe de ayırdık. Ama imza gününde ayrıca burada destek verenler için de 20 tane ayırcağım merak etmeyin.

Bir de arka kapaktaki cepten 3 tane panorama poster çıkıyor, Zagor, Mister No, Mandrake, Kzılmaske 4 ü aynı karede. Ken Parker, Judas, Tommiks, Teksas. Ve Gordon, Volkan, Martin Mystere.
Aslan Abi ilk kez aynı karede bu kahramanları çizdi. 62x32 cm ölçülerinde kalın kağıt. Poster olarak çerçeveletip asmalık tam.

Herkese sevgiler.

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

Louis Gara

Louis Gara

Gambit

aa

Esse Gesse Hayranı...

haziran00

Mrtekin

Ankarada yasayip imza gunune katilamayanlar nasil alacak?

Lutfen satim haklari icin bir yayinevi ile anlassaniz? Her turk cr sever muhakkak alir, Aslan Abinin yeri gonlumuzde cok ayri...
They drew first blood...

hennessy

Louis Gara harika olmuş elinize sağlık almakta nasip olur inşallah...

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Louis Gara

Çok teşekkürler arkadaşlar,

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Ekim, 2014, 21:27:54
Louis Gara harika olmuş elinize sağlık almakta nasip olur inşallah...

hennessy merak etmeyin dostum her türlü kitap vereceğim sizlere de, imza gününe gelirseniz hem de tanışmış oluruz , buradakilere tek tek kargo yapmam çok zor takdir edersiniz ki. Ayrıca ctesileri genelde KKoy de oluyorum, genelde Moda Saint-Joseph dernekte, vakit bulabilen olursa orda da verebilirim. Bu hafta yokum ama..

hennessy

Alıntı yapılan: Louis Gara - 13 Ekim, 2014, 21:34:41
Çok teşekkürler arkadaşlar,

hennessy merak etmeyin dostum her türlü kitap vereceğim sizlere de, imza gününe gelirseniz hem de tanışmış oluruz , buradakilere tek tek kargo yapmam çok zor takdir edersiniz ki. Ayrıca ctesileri genelde KKoy de oluyorum, genelde Moda Saint-Joseph dernekte, vakit bulabilen olursa orda da verebilirim.

Ben moda da oturuyorum hem tanışmış oluruz ne zaman müsait olursunuz..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları