..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpi

pera mezat'ın 6 haziran'da yapacağı kitap müzayedesinin ilk sıradaki lotu olarak meraklılarını bekliyor..şu anki fiyatı 110 tl..kurumun web sitesinden takip edebilirsiniz...

Animvader

Türkiyede sınırlı sayıda basılan, ciltli, prestij baskı kitapların sonu hep budur maalesef.Keşke numaralandırsaydınız da bu bedava kitabı satanları bilirdiniz.Ben burda Nathan konusunda simsarlar deyince bazı arkadaşlar gülmüştü, ülkemizde patatesi stokluyor adamlar.

150 falan gene insaf etmişler, 5 yıl sonra 500-1000 tl'ye satılır.

haziran00

Sözüm ona imza günü olacak ve bizlerde yararlanacaktık (belkide oldu zayıf duyusurusu yapıldı bilemiyorum) hatta özelden mesaj yolladığımda biraz sabretmem gerektiği söylenmişti :) ama imza günü !! öncesinde emin olun hatırlı herkese dağıtıldı ve benim gibiler avcunu yaladı. Kimsede kusura bakmasın para falan verip almam ücretsiz hatırlı kişilere dağıt sonra satışa çıksın adil değil.

alan ford

Ben bu hatırlı kişelere dağıtıldı kısmının  kısmının haksızlık olduğunu düşünüyorum. En azından benim bildiğim benim hatırım pek bir yerde geçmez ama Ömer Bey'e mesaj attığımda bana da bir tane göndermişti. Keza Edirne'den bir arkadaşıma da kargoladığını biliyorum aynı kitaptan . Kitabın bir kısmı hatırlı kişilere ayrılmış olabilir , ama dağıtımın sadece hatırlı kişilerele sınırlı kaldığını söylemek haksızlık olur  ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Forumdan ben dahil çoğu kişi Ömer Bey'i şahsen kitap sayesinde gördük ve tanıdık. Mesaj atan hemen hemen herkes imkanlar dahilinde kitabı elde etti.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Ömer Bey kitabı hediye ettiği kişileri tek tek not aldı.

Satan kişi çok ayıp ediyor.

haziran00

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Mayıs, 2015, 12:48:59
Forumdan ben dahil çoğu kişi Ömer Bey'i şahsen kitap sayesinde gördük ve tanıdık. Mesaj atan hemen hemen herkes imkanlar dahilinde kitabı elde etti.

Eh o zaman bana özel bir durummuş bende mesaj attığımda beklemem gerektiğini söylemişti :) sağlık olsun.

labirent

Ben de alamadım hatta birkaç sahaf arkadaşımdan yardım istememe rağmen. Kitabın bir kopyası da nadirkitapta 300 TL 'den satıştaydı geçen hafta.

hennessy

Satan kişinin kim olduğunu öğrenemedim. Ama sevgili Ömer'e büyük ayıp etti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Şu güzel eseri. Hemen fırsata çeviren kişi kimler ise çok yazık. Sevgili Ömer hediye etmek için benle teker teker dolaştı. Kırmadı elinden geldiğince hediye etti. Ama sonuca bak.

On / yirmi sene sene sonra yapılsa hadi derim. Biri koleksiyonuna alsın saklasın. Ama daha sıcak iken hediye olarak verile şey böyle paraya çevrilmemeli.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Öncelikle böylesi önemli bir eseri bizlere kazandırdığı için Ömer bey'e teşekkürler.

Hiç bir beklenti içine girmeden ,büyük bir emek harcayarak güzel bir iş ortaya çıkarıp bir de bu eseri Aslan Şükür sevenlerine ve çizgi romana değer veren insanlara hediye etmesi ayrı bir incelikti.

Bu eser şu an kitaplığımın en değerli kitaplar bölümünde duruyor.

Ömer bey kitabın tanesini 75,100 lira gibi bir paraya satabilecekken,kendisi ile irtibata geçen herkese göndermeye çalışmış ve büyük takdir toplamıştır,tekrar teşekkürler.

Fakat bazı kişi( ler ) böylesi bir eseri satışa çıkararak para hırslarını bir kez daha göstermiş oldular.

Söylenecek fazla bir şey yok,
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Bu kitabın bedava dağıtılmasının sebebi, alan istediği gibi satsın değildir herhalde. Böyle bir şey yapmak bu kitabı ücretsiz olarak verenlere karşı terbiyesizliktir. Ücretsiz verildiği için ben istemeye utandım ve almadım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

sulkesen

arkadaşlar istanbuldaki arkadaşlar kitabı rahatlıkla aldı ben izmir deyim almak için kaç kişiye mesaj attım parayla almak için çizgi roman satışı yapan istanbuldaki kitapçıları dahi aradım fakat alamadım

alpi

Pera mezat'ın dünkü müzayedesinde 225 liraya satılmış..Komisyon ve kdv ilavesiyle 300 lirayı geçiyor..