..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alpi

Uğur Göktaş'ın 9 Aralık 2015 akşamı yapacağı mezatta 288 sıra numaralı lot olarak 150 tl açılış fiatı ile huzurlarınızda..Mezatta ilgilenenler için Aslan Şükür'ün orijinal kapak çalışmaları da var.

doktor1881

Mister NO

Alıntı yapılan: haziran00 - 25 Mayıs, 2015, 18:34:32
Eh o zaman bana özel bir durummuş bende mesaj attığımda beklemem gerektiğini söylemişti :) sağlık olsun.

Üzülmeyin size özel değil. Aynı mesajı attım aynı cevabı aldım. Sonucu da sizinki ile aynı oldu.

Dr.ArAmAS

Bu kitabı nerden bulabilirim arkadaşlar??
Ahyaaak aslan şükür adlı kitabı nasıl bulabiirilm

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 27 Ekim, 2014, 23:34:03
Biliyorum inanmak zor gelecek ama yapacagim ben ileride karisik bir album, veya yine bir Aslan Sukur albumu ve ayrica Omer Muz albumu ve diger ressamlarla ayri bir album.

Laf çıkmış bir kere ağızdan. Takipte olacağım sevgili Gambit :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 31 Temmuz, 2017, 03:39:07
Bu kitabı nerden bulabilirim arkadaşlar??
Ahyaaak aslan şükür adlı kitabı nasıl bulabiirilm

Bu kitabı Louis Gara dostumuz kendi imkanları ile bastı ve çizgiroman severlere hediye etti.

Ama bu hediyeyi bile satanlar oluyor GG de falan, orada çok yüksek fiyatlara alabilirsin.  :o

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: hanac - 31 Temmuz, 2017, 07:28:10
Bu kitabı Louis Gara dostumuz kendi imkanları ile bastı ve çizgiroman severlere hediye etti.

Ama bu hediyeyi bile satanlar oluyor GG de falan, orada çok yüksek fiyatlara alabilirsin.  :o
SEvgili hanac bu louis gara denen kaliteli insana nasıl ulaşabilirim??

pizagor

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 31 Temmuz, 2017, 12:24:40
SEvgili hanac bu louis gara denen kaliteli insana nasıl ulaşabilirim??

Doğrudan mesaj atılabilir. Kendisi çok sık olmasa da foruma giriş yapıyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

oulcan

1 ay kadar önce Louis gara ya özelden ulaşıp kitaptan elinde kalıp kalmadığını sormuştum , malesef kalmadığını iletti. Geçen hafta tesadüfen Louis garanın da takip ettiği bir instagram kullanıcısından bir mezat sitesinde kitabın bir kaç orjinal çizim ile birlikte satışa çıktığını gördüm , yüksek bir fiyata mezattan satın aldım. Hediye olarak verilen bir kitabın satışa sunulması çok yanlış bir olay. Verilen kitapların takibi yapılabilse keşke.

Levent Suberk

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: Levent Suberk - 31 Temmuz, 2017, 19:42:43
Nadir Kitap sitesinde bir tane var, fiyatı 300 TL.
Tşk ederim..iletişime geçiyorum şimdi👍👍👍

Dr.ArAmAS

Kitabı aldım..ilgilenen herkese teşekkür ederim..elime ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum..aslan şükür bize milyarlarca zarar ettirse de muhteşem kapaklarıyla,yine de severiz kendisini...

Dr.ArAmAS

Bu arada aslan şükür demişken böyle bir ciltten haberi olan var mı?bugün tesadüfen gördüm..harika bir şeye benziyor..sadece zagor maceraları toplu albüm gibi bir şey midir acep??yoksa başka karakterlerin maceraları da var mıdır??
Fotoyu yükleyemedim..boyutu büyükmüş ama kalın bir cilt tay yayınlarına ait ve üzerinde zagor büyük yıllık albüm diye bir ibare var

hanac

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 01 Ağustos, 2017, 11:19:35
Fotoyu yükleyemedim..boyutu büyükmüş ama kalın bir cilt tay yayınlarına ait ve üzerinde zagor büyük yıllık albüm diye bir ibare var

Doktorum bana mail atarsan yüklerim.

hasan_anac@yahoo.com

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: hanac - 01 Ağustos, 2017, 12:04:34
Doktorum bana mail atarsan yüklerim.

hasan_anac@yahoo.com
Hasan bey fotoyu gönderdim maille..çok güzel duran bir albüm..nasıl atlamışım😳
Tşk ederim bu arada