Gönderen Konu: ..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK  (Okunma sayısı 17423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hanac

• Khanac
  • Forum Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
Hasan bey fotoyu gönderdim maille..çok güzel duran bir albüm..nasıl atlamışım😳
Tşk ederim bu arada

Gelen resim bu;

Çevrimdışı Dr.ArAmAS

• Çizgi Roman Sever
  • **
  • "Hayır olana hayır;Şer olana şer !"
Gelen resim bu;

Elinize sağlık..bu nedir??zagor toplu albüm gibi bir şey mi??bonelli yıllığı gibi bir şey mi??piyasada yok..ben de ilk kez gördüm geçenlerde..iştah kabarttığı bir gerçek ama..triple whooper gibi bir şey 😁

Çevrimdışı Saki

• MAKEDONYA
  • Çizgi Roman Bağımlısı
  • GAVRAN
Bana da isterimm..ben de canım >:(... ;D

Bu mesele oldu bir kaç gün aktüeldir forumda, iletiler gider gelir de, en sonunda kitabi ancak görebildik..epeyce kalın şey :o..şimdi burada biri bunun ne olduğunu açıklayacakmı, diyelim içini açıp sayfaları çeksin...başım şişti üç gun oldu konuşuluyor bu mesele >:(..

Şaka, şaka...gerçekten harika bişey..nasıl ulaşabilirim birtanesine acaba..Aslan Şükür kapakları mezara kadar unutulmaz..tahminimce içerde 200 yukarı Zagor kapakları var  ;)...

Zafer doktorum birtane alabilirmisin bana ricam Yeni yılda gelecem Türkiye'ye haklaşırız. Saol

Çevrimdışı Dr.ArAmAS

• Çizgi Roman Sever
  • **
Bana da isterimm..ben de canım >:(... ;D

Bu mesele oldu bir kaç gün aktüeldir forumda, iletiler gider gelir de, en sonunda kitabi ancak görebildik..epeyce kalın şey :o..şimdi burada biri bunun ne olduğunu açıklayacakmı, diyelim içini açıp sayfaları çeksin...başım şişti üç gun oldu konuşuluyor bu mesele >:(..

Şaka, şaka...gerçekten harika bişey..nasıl ulaşabilirim birtanesine acaba..Aslan Şükür kapakları mezara kadar unutulmaz..tahminimce içerde 200 yukarı Zagor kapakları var  ;)...

Zafer doktorum birtane alabilirmisin bana ricam Yeni yılda gelecem Türkiye'ye haklaşırız. Saol
Piyasada yok ki..bulsam önce kendime alacam 😊

Çevrimdışı hennessy

• Martin Mystere
  • Bölüm Yöneticisi
  • Çizgi Roman Sevdalısı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Çevrimdışı Dr.ArAmAS

• Çizgi Roman Sever
  • **
kitap nihayet elime ulaştı..ömer beyin ellerine sağlık..harika ötesi bir çalışma olmuş.insan eline almaya,okumaya kıyamıyor..keşke elimde 2 tane olsa da içinden bazılarını kesip çerçeveletebilsem..
hakan alpin bey de tay yayınları ile ilgili benzer bir eser çıkardı.umarım o da elimize ulaşır en kısa zamanda..