HAZİRAN 2012

Başlatan haysat, 23 Mayıs, 2012, 23:00:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Mister No Sayı: 121 Çinhindi                                             Zagor Sayı: 123 İhanetin Bedeli

Zagor Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 71                              Mister No Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 31 

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Meşhur kabus bu ciltte başlıyor değilmi? Haysat (Haysat ne demek ise) :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Demek sonunda Kabus macerası çıkıyor.Bu maceranın olduğu ciltlerin normalden daha fazla satacağını umuyorum

tommikser

Ben bu itkiyle almazsam zaten çatlarım  ;D

NIC

Güneş ben 4-5 kere okumuştum ama yine de alacağım

tommikser

hiç okumadım desem acaip merak ediyorum sen alacaksan demek ki güzeldir ;D

NIC

Uzun zamandır Zagor almıyorum bunu alacağım,Kraken,Vudu intikamı,Kandrax,Winter Snake,Vampir v.s en baba maceraları okuduysan ve beğendiysen eğer Kabus hikayesi hepsinin ötesindedir hem senaryo hem de çizim olarak,bilmem anlatabildim mi?

pizagor

Bir de 71 ve 72. ciltleri Sclavi'ye imzalattırırsak harika olur... Ferri'yle el sıkışma imkanı buldu Türk çizgiroman okuru, neden Sclavi'de olmasın! Sclavi'yi Türkiye'de görmek istiyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Mayıs, 2012, 09:48:40
Bir de 71 ve 72. ciltleri Sclavi'ye imzalattırırsak harika olur... Ferri'yle el sıkışma imkanı buldu Türk çizgiroman okuru, neden Sclavi'de olmasın! Sclavi'yi Türkiye'de görmek istiyoruz...

Evet evet. Sclavi buraya yumruk havaya. Ve elbette Kabus bir yana diğerleri bir yana. Ben de seriyi çoook geriden takip etmeme rağmen bu sayıları alacağım hemen.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Sclavi ile bende tanışmayı çok isterim...Doğa yaz geliyor,Sclavi gelmezse sen gel mersine  :D

darkwood

Bu macerayı bir kezde Klasik ciltlerde okumak için sabırsızlanıyorum. Ayrıca kabus'un hardcoverini de isterim.  :)

Zagor'un 123 nolu yeni sayısının kapağı ilginç olmuş. Kano ile şelaleye düşmek üzere olan Zagor'un  hala kürek çeymeye çabalaması da hayli ilginç bir görüntü oluşturuyor.  :D

Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı YapZagor'un  hala kürek çeymeye çabalaması da hayli ilginç bir görüntü oluşturuyor.   

Zagor'la iktidara koşun  ;D

altay1944

Ferrinin kapaklarından pek hazzalmam ama bu kapak gerçekten güzel olmuş en azından anatomik hata göze çarpmıyor.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

alan ford

Alıntı yapılan: NIC 39 - 24 Mayıs, 2012, 10:49:27
Sclavi ile bende tanışmayı çok isterim...Doğa yaz geliyor,Sclavi gelmezse sen gel mersine  :D

Bu yaz Mersin'i es geçebilme durumumuz var. Ama gelirsek mutlaka ararım. 
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

BAHADIR

Alıntı yapılan: NIC 39 - 24 Mayıs, 2012, 11:15:31
Alıntı YapZagor'un  hala kürek çeymeye çabalaması da hayli ilginç bir görüntü oluşturuyor.   

Zagor'la iktidara koşun  ;D

Bu sayı çıkmadan önce geçen seneydi yanlış hatırlamıyorsam...Bu kapak hakkında bayağı yorumda bulunmuştuk...Yukarıda ki de başka bir bakış açısı tabi...

Sevgili Hanac geçen seneki başlığı bulmayı başarabilirse seviniriz...Hadi bakalım bu işin altından kalkabilecek misin? (Gaz da verdim artık bulur herhalde ;) )