HAZİRAN 2012

Başlatan haysat, 23 Mayıs, 2012, 23:00:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Kabus u çocukken okumuştum ama tam olarak hatırlamıyorum. Merakla bekliyorum.
Esse Gesse Hayranı...

pearl jam

Alıntı yapılan: altay1944 - 24 Mayıs, 2012, 11:31:21
Ferrinin kapaklarından pek hazzalmam ama bu kapak gerçekten güzel olmuş en azından anatomik hata göze çarpmıyor.

anatomik hata yok ama mantık hatası var  ;D

HacıGeraltEmmi

Yüklenmeyin bu kadar Ferri amcaya ;D yaşlandı artık...

caretta

Nihayet 'Kabus'a kavuşuyoruz.103'lük Zagor'larda yayınlanan bu eşşiz macerayı hatırlıyorum.39.cildin son 2
sayfasında şöyle başlıyordu:Zagor ok ile bir geyiği avlamaya çalışırken geyik dile geliyor ve 'sana sessizce veda
eden birisi geri dönmek üzere'diyordu.Geri dönen de eski dostumuz Hellingen oluyordu!

hennessy

Yıllar sonra ilk defa zagor alıp okuyacağım benide bulaştırmaz inşallah itkiye :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Mayıs, 2012, 20:52:40
Yıllar sonra ilk defa zagor alıp okuyacağım benide bulaştırmaz inşallah itkiye :)

Bunun pek iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum sevgili Hennesy. Kabus Zagor'un ve hatta bonelli aleminin zirvelerinden biri. Bundan sonra diğer Zagor maceraları biraz yavan gelebilir ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Hoşuma gitti,paylaşmak istedim....

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

BAHADIR

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Mayıs, 2012, 17:29:15
Alıntı yapılan: NIC 39 - 24 Mayıs, 2012, 11:15:31
Alıntı YapZagor'un  hala kürek çeymeye çabalaması da hayli ilginç bir görüntü oluşturuyor.   

Zagor'la iktidara koşun  ;D

Bu sayı çıkmadan önce geçen seneydi yanlış hatırlamıyorsam...Bu kapak hakkında bayağı yorumda bulunmuştuk...Yukarıda ki de başka bir bakış açısı tabi...

Sevgili Hanac geçen seneki başlığı bulmayı başarabilirse seviniriz...Hadi bakalım bu işin altından kalkabilecek misin? (Gaz da verdim artık bulur herhalde ;) )

Bu muhabbet meğersem RR'de olmuş...Çok yaşlandık...Nerde ne konuştuğumuzu hatırlayamayacak kadar yaşlandık...Ama sen yine de bulamadın Hasan. :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 25 Mayıs, 2012, 00:14:00
Hoşuma gitti,paylaşmak istedim....

Bu güzel Fotoshop programıyla herkez kendi yüzünü koyup bir Zagor olabilir... 8) ;D ;)

caretta

Haziran ayında:
Ken Parker
Abdülcanbaz
Tolga
Red Kit
Durango
Tarkan
Teks Almanak
    Bunlardan haber var mı?Merhume Julia'yı hiç sormuyorum!Ruhuna fatihayı Kızılmaske dostum okumuştur!!!

alpi

tex aylık 167,altın 131 çıkmış..

alpi

Dylan Dog 35 çıktı mı?

hanac

alpi

Teşekkür ederim..Büyülü Rüzgar'ın tanıtımlarında göremediğimden sorduydum..

rumar80