HAZİRAN 2012

Başlatan haysat, 23 Mayıs, 2012, 23:00:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Ay içinde yeni çıkan yayınların kapak resimleri bu dosyanın en başında toplanır ve nelerin çıktığını kolaylıkla takip ederdim.
Bu işlem son zamanlarda güncelliğini yitirdi. Belli bir nedeni var mı acaba?

hanac

Alıntı yapılan: afu - 19 Haziran, 2012, 10:35:56
Ay içinde yeni çıkan yayınların kapak resimleri bu dosyanın en başında toplanır ve nelerin çıktığını kolaylıkla takip ederdim.
Bu işlem son zamanlarda güncelliğini yitirdi. Belli bir nedeni var mı acaba?

Belli bir nedeni yok, haysat arkadaşımız biraz yoğun olduğu için güncelleme yapamıyor.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

s.b

s.b

haysat

Aylık Tex Sayı: 168 Kanlı Cennet                                 Altın Tex Sayı: 132 Yaralı Yüz

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Red Kit Sayı: 56 - Mezartaşı Kasabası

haysat

Okko 3: Hava Devri

alan ford

Yapı Kredi Küçük Prens serisinin 3. kitabını da çıkartmış.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Dampyr Süper Cilt: 20   

Kwaidan - Bin Güneş Şatosu - Karanlık Nazikyan - Maskelerin Efendisi

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Conan Sayı:2 / Siyah Dev

Conan gezgin bir hırsızken, şansını Amalric'in Paralı Askerleri'ne katılarak, profesyonel bir savaşçı olarak denemeye karar verir. Ama şanstan çok daha öte bir şey, Conan'a, hayatında gördüğü en büyük ve en korkunç orduya karşı savaşan bir gruba liderlik etme fırsatı verir Prenses Yasmela –Khoraja'nın veliaht prensesi- Natohk adındaki büyücü tarafından lanetlenmektedir ve Natohk, peşine taktığı çapulcularla, Khoraja'yı tehdit etmektedir. Yasmela yardım için Mitra'ya yakarır. Mitra, krallığının kaderinin, gece yarısı şehrin karanlık sokaklarında karşısına çıkacak ilk adamın ellerinde olduğunu söyler ve bu adam sarhoş, kaba bir barbardır İstemeyerek de olsa, Conan'ın Khoraja için son şans olduğunu kabul eder. Ama onun yüksek mevkili komutanlara olan güvensizliği ve o komutanların da Conan'ın emri altına girmek istememesi, çeşitli sorunları da beraberinde getirir.

Robert E. Howard'ın en sevilen kısa öykülerinden biri olan "Siyah Dev"in bu yeni uyarlaması, Conan the Cimmerian #8-12 arası yayınlanan fasiküllerden derlenmiştir.

Bu cildi Timothy Truman yazmış, Tomás Giorello çizmiş ve Jose Villarrubia da renklendirmiştir.

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
Yürüyen Ölüler Cilt: 9 / Geriye Kalanlar

Ekim 2003'den beri Amerika'da yayınlanmaya devam "The Walking Dead" (Yürüyen Ölüler) serisi "En İyi Devam Eden Seri" ödülünü 2010 Eisner Award'da kazanmıştır. 2010 senesinde başlayan TV dizisi büyük bir ilgi görmüştür ve ülkemizde de yayınlanmaktadır. Zombilerin istilası sonrasında bir avuç insanın başına gelenler etkileyici hikaye akışı ile anlatılmaktadır.

pearl jam

Arka Kapak

Kitabı okudunuz, filmi izlediniz. Şimdi sıra, renkli, her sayfası aksiyon dolu olan bu çizgi romanda!

Mitolojik yaratıklar ve Olimposlu tanrılar, Percy Jackson'ın hayatını yerle bir ediyorlar. İşin daha da kötüsü, Percy birkaç tanesinin damarına bastı bile. Zeus'un şimşeği çalındı ve tek
şüpheli Percy. Şimdi Percy, Annabeth ve Kıvırcık'ın, on gün içerisinde Zeus'un çalınan şimşeğini bulup savaş meydanına dönmüş olan Olimpos'a geri götürmesi gerek.

Dünya çapında milyonlarca okura ulaşmış ve artık çağdaş bir efsane haline gelmiş Percy Jackson ve Olimposlular serisinin yaratıcısı Rick Riordan, çizgi roman dünyasının
en güçlü isimleriyle bir araya geliyor.

Tanrılardan bile daha güçlü bir şeyin peşine düşen o unutulmaz karakterin, Percy Jackson'ın hikayesini bir kez daha okuyacaksınız.

Yazar:Rick Riordan
Çevirmen:Belgin Selen Haktanır

Sayfa Sayısı: 128
Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan ve Egmont Yayıncılık

Arka Kapak

"Zamana aykırı olay"
Adamın biri polise gidiyor ve bin dokuz yüz otuzlu yıllarda kaçırıldığını ve çok ileri bir teknolojiyle donatılmış bir laboratuarda tutulduğunu iddia ediyor. Polise anlattıklarına bakılırsa adamın yaşı neredeyse yüz fakat doktorlara göre adam en fazla kırk beş yaşında. Yetkililere göre onun olduğu iddia ettiği kişi gerçekten de yüz yıl önce yaşamış. Şevket Diida adında bir saatçi. Şevket Diida, atölyesi soyulduktan sonra, bir anda iz bırakmadan ortadan kaybolmuş. Saatçiyi hiçbir zaman bulamamışlar, bu olay da büyük bir sır olarak kalmış.
Polisin elinde olan adamın kimliği daha belirlenmemiş.
Adam, kendisini cinsel organları olmayan adamların kaçırdığını öne sürüyor...

Yazar:Kolvan

Sayfa Sayısı: 95
Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

BU KİTAPLAR HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ?