X-Men'de gay açılımı

Başlatan kalidor, 25 Mayıs, 2012, 08:31:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Mayıs, 2012, 16:30:13
Yahu arkadaşlar amma homofobik bir grup muşuz! Ne haddimize insanların tercihlerini yargılamak, aşağılamak! Bu başlıkta yazılan bazı cümlelerden rahatsızlık duydum açıkçası!

foruma 1 tane beğen tuşu ekleseler ne güzel olur. ;)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

s.b

Alıntı yapılan: darkwood - 25 Mayıs, 2012, 16:18:31
Karakterleri her şeye çevirdiler, bir bu eksikti.
Gay'lere de çizgiroman okutmak istiyorlar anlaşılan.

Eğer bu gerçekleşirse forumumuzda bundan nasibini alır ve paylaşımların şekli şemali aşağıdaki şekilde bayağı bir değişir.  ???

"Kızzz gördünüzmü? Zagoş'un yeni albümün kapağı süperrrrr olmuş. O duruş, kaslar endam, ...."

Forumun bu hale geldiğini görmek istemem doğrusu..    ::)

Hahaha... Bu forum böyle olursa ben de görmek istemem.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nightrain

Tek tip insan modeli çok sıkıcı olur. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Mayıs, 2012, 16:33:52
Yahu arkadaşlar amma homofobik bir grup muşuz! Ne haddimize insanların tercihlerini yargılamak, aşağılamak! Bu başlıkta yazılan bazı cümlelerden rahatsızlık duydum açıkçası!

foruma 1 tane beğen tuşu ekleseler ne güzel olur. ;)

Forumumuz üyeleri için hizmette sınır yoktur, bende bunu beğendim   ;)

Darkwood Sakinleri..

s.b

alan ford

İmzamı atıyorum
                                                                                                                                        Doğa Demiray

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Alıntı yapılan: alan ford - 25 Mayıs, 2012, 17:33:55

İmzamı atıyorum
                                                                                                                                        Doğa Demiray

Bir çizgi roman tartışması anlamsız yerlere taşınmış durumda. İnsanların tercihleri üzerine burada yorum yaparken biraz düşünelim. sadece biz haklıyız ile bu olmaz.
   Gay bayan kahramana evet, gay erkek kahramana hayır demek çok da mantıklı değil. Çizgi roman bir sanatsa ve sanat her alanı kaplıyorsa buna gay'ler de girer ateistler de.
   Bir insanı kendi cinsinden biri ile ilişkiye girmesi hoşunuza gitmeyebilir, ama bu fikri paylaşırken bulunduğunuz ortamdaki diğer kişilerin de değer yargılarına saygı duymamızı engellememeli.

Özgür ve Doğa'nın görüşlerine katılıyorum.
  Şu sözü unutmayalım:
  "Yaratılanı severim yaratandan ötürü."
  Sevmeyi unutmayalım.

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 25 Mayıs, 2012, 17:33:55

İmzamı atıyorum
                                                                                                                                        Doğa Demiray

bir imza da benden...

ErenKoyunoglu

Kimsenin cinsel tercihi beni ilgilendirmez. Ben çizgiromanımı okumaya bakarım. Cinsel tercihi de benden farklı olsa da çizgiroman okuyan bir insanın foruma katılmaya hakkı olduğunu düşünüyorum. Aksi olursa ayrımcılık olur, bu da din dil ırk ayrımcılığından farklı olmaz. Bu benim fikrim. Katılan olur katılmayan olur bilemem.

hanac

tommikser

Bu sayı da bizde yayınlanacak değil mi? İlke azimle devam ederse yayınlanacak o zaman ne olacak bakalım?Bence iyi reklam olacak bu sayı.Bu sayede biraz çr reklamı döner ;D ;D ;D

s.b

Isır, ısır ısır! Yok ya yanlış oldu; öp, öp, öp!

tommikser

Sami abi bu sayıyı sen okurken düşünüyorum da karnıma gülmekten ağrı giriyor.Okurken artık abi tövbe çeker durursun ;D ;D ;D

s.b

Bunlar yayınlanana kadar ben dünya değiştiririm zaten.

tommikser

Aman abi ağzından yel alsın kızılmaske klasik 4 veya 5.sayı yayınlanınca bu sayıda yayınlanır.Ne zaman olacağını artık sen hesapla :D ;D