Üyelerimizin Analizi

Başlatan hanac, 25 Mayıs, 2012, 14:24:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Güneş Semerci'nin o paralarla İstanbul'da gezip, Kadıköy'lerde Tex topladığına dair söylentiler de var... ;)

caretta

O sayılan paralar tedavülden kalkmış Yeni Türk Lirası banknotları.Merkez bankasından başkası kabul etmiyor!

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mayıs, 2012, 16:15:09
  Güneş Semerci'nin o paralarla İstanbul'da gezip, Kadıköy'lerde Tex topladığına dair söylentiler de var... ;)

Askında bu resim Güneş'in ROM basmak için biriktirdiği bankonotlardan oluşuyor. Fakat kağıt maliyetleri ve telif ücretleri artınca bu para kendisine baskı için yetmemiş. Sonra bir arkadaşı gel Borsada bu parayı katlayalım, o zaman esenşılları bile basarsın diye kendisine cömert bir teklif yapmış. Sonrasında para nemi olmuş, orası meçhul?
Darkwood Sakinleri..

hanac

Güneş Semerci'nin Analizi

Güneş'in çocukluğu ile başlamalıyız, herşey orada gizli.

Aslında herşey çok normal başlamıştı,

Güneş çok rahat şartlarda büyüdü, ailesi çok zengindi.

Güneş 2 yaşında iken 3 dadısı vardı,

Güneş 5 yaşında iken, en solda

İşte burada acı gerçek ortaya çıkıyor,

Çok sık kullandığı "Ben Anadolu Çocuğuyum" cümlesi yanlıştır, kendisi bir ABD göçmenidir.

Sonra izini kaybettiriyor ve 2010 yılında tam estetikli olarak Kitap fuarından önce ortaya çıkıyor.

Altta Ferri ile birlikte, işin ilginç tarafı o güne kadar hiç Zagor okumamış biri olarak Ferri'nin yanında oturuyor.

Şimdi geriye doğru bakınca anlıyorum ki Güneş belli bir amaç için geri dönmüş, ÇR piyasasını karıştırmaya, fitne-fesat tohumları ekmeye ve bizi bitirmeye yönelik bir ajan kendisi.

2 ay içinde bütün yayıncılarla, okurları ve forum üyelerini birbirine düşürüyor.

Ama biz (HSD üyeleri) içindeki iyiliği buluyoruz ve kendisini Dark Side'ın dan temizleyerek aramıza alıyoruz.

Alttaki foto herşeyi anlatıyor, 2 Güneş var ortada.

Soldaki fesat-fitne, sağdaki iyilik meleği

Güneş ROM yayınlayacak idi diye soruyorsunuz, o da fesat-fitne Güneş'in bir oyunu idi.

Analizin özeti: Herkesin içinde iyilik vardır, yeter ki bakmasını bilin.

Analizin anlamı: Çok anlamlı olmuş, tebrikler.

Analizin sonucu: ROM beklemeyin, gelmez.

Analizin analizi: Herkes psikolog olmuş maşallah.

Analizin etkisi: 2 saat

Analizin faydası: Yok

s.b

Abi bu görüntülere nerden ulaştın? Müthiş bir gazetecilik araştırması yapmışsın. Bu senenin basın ödülü kesin senindir. Vay be Güneş neymiş öyle? Ajan majan gibi bir şey la bu. Çok tehlikeli adamdır, dikkatli olmak lazım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

...flash, flash......
Titiz araştırmalar ve birkaç Avangers üyesi forum fanatiğimizin de yardımı ile S.h.i.e.l.d.  karargahında büyük gizlilik içinde saklanan Güneş hakkındaki raporları ele geçirdik.

SHIELD ın deşifre edilen bu belgelerinde Güneş'in güneş enerjili ilk süper kahraman olma yolunda çocukluk yıllarından beri büyük çalışmalar yaptığı ortaya çıktı.

Bu belgelerdeki açıklamalara göre,

1978 yılında ülkemizde bir enstitü açarak ilk çalışmalarına başladığı,

1984 yılında ise Amerikaya gidip çalışmalarını hızlandırdığı;

Bunun için Magneto dan yardım istediği ve 1 yıl kadar onun yanında çıraklık eğitimi yaptığı, daha sonra X-men üyeleri tarafından buradan kaçırılıp X-men okulunda 1,5 yıl eğitim gördüğü,

Ülkemize geri döndükten sonra ROM u bahane ederek aslında kendinin süper kahraman olarak boy gösterdiği bir çizgiroman yayınlamak istediği tüm belgeler ile bir bir ortaya çıktı.

Bakın tam şurada,

Ferri'ye yayınlamak istediği kendi çizgiromanın kapaklarını çizmesi için yağ yaptığı, fakat kostüm olarak Zagor'un gömleğini kullanmak istediği için Ferri nin bu öneriye sıcak bakmadığı kaydedildi..

Darkwood Sakinleri..

tommikser

Aranıza ne kadar rahat sızdığıma dair güzel bir örnek:

Beni tanıdıkça şaşkınlık yaşayan ve ne yapacağını bilemeyen bir bakışa örnek:

Hanac abi benimle yaşadığı şiddetli güç mücadelesi sonrası aldığı yüz hali çok komik değil mi?

HacıGeraltEmmi

darkwood

Darkwood Sakinleri..

tommikser

s.b

Hasan abi Güneş size ne yaptı da bu kadar şaşırdınız acaba? O nasıl bakış öyle. Gerçi benim de fazla meraklı olmamam gerekir. Malum, insanın başına ne gelirse fazla meraktan gelir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: designer73 - 29 Mayıs, 2012, 14:03:22
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7043/gunes.jpg[/img]

Güneş, bu resimde tam Joker'e benzemişsin. Hollywood ile görüş bir daha ki Batman serisinde ben Joker olarak boy gösterebilirim de. İnan geri çevirmezler seni :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

konyakficilari

hasan abi alemsin başlık çok bomba :))
bilka örümcek yoldaşım güneş'in resimler falan harika olmuş :))

NIC

Hasan abinin gördüğü şeyi çok merak ettim valla,ne olabilir aceba  ??? ??? ???

darkwood

Alıntı yapılan: NIC 39 - 29 Mayıs, 2012, 18:05:00
     Hasan abinin gördüğü şeyi çok merak ettim valla,ne olabilir aceba  ??? ??? ???

Sanki Red Sonja nın 3 sayısını görmüş gibi bir şaşkınlık içinde.

Darkwood Sakinleri..