2012 Haziran Ayı Ödüllü Yarışması - TARDI SİPERLERDEYDİK

Başlatan hanac, 28 Mayıs, 2012, 12:15:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rckaya61

Sayın hanac;

Bahse konu kitap hakkında, yorumda bulunanlar listesinden beni çıkartırsanız yerinde olur; çünkü kitap hakkında herhangi bir yorumda bulunmadım, kitabı da henüz almadım ve okumadım. Benden önce yazılmış yorumları okuyunca, savaş hakkında hissettiklerimi yazmaktan kendimi alamadım. Herhalde densizlik yaptım. Yorumda bulunan arkadaşlardan özür dilerim.

hanac

Tamam dostum, yazdıkların çok güzeldi.

Eline sağlık.

hanac

Bu ayki ödülümüz ercoktay dostumuza gidiyor...

İyi okumalar...

HacıGeraltEmmi

NIC

Tebrik ederim ercoktay

Ntv yayınlarının klasikler serisini sevmeyen biri olarak kitabı daha önce almamıştım ancak yeni okuyabildim

Çizimler alışık olmadığım bir tarzda,ayrıntılara önem verilerek çizilmiş.Hikaye ise savaşın ne kadar ahmakça olduğunu insan hayatları özelinde genelleme yaparak anlatıyor.Okurken çok rahatsız oldum ama gerçekten de savaş bu işte.

Ülkemizin doğusunda da olduğu gibi ölenler hep alt(!) tabakadan.

Kitabın önsözünde Çanakkale savaşlarında yapılan bir günlük zorunlu ateşkesten bahsedilmiş,kokan askerleri gömmek için yapılan bir eylem bahsettiğim,böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.

Son olarak bu başlık çok iyi düşünülmüş,okumadığımız kitaplara şans vermek anca böyle olacak sanırım

İleride Perljam'den teks,Gambit'den swing,S.b.'den watchmen yorumları okumak ilginç olacaktır diye düşünüyorum

kadri kerem

Alıntı yapılan: hanac - 01 Temmuz, 2012, 20:55:34
Bu ayki ödülümüz ercoktay dostumuza gidiyor...

İyi okumalar...

Tebrikler!  ;)

darkwood

Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Tebrikler için çok teşekkür ederim arkadaslar. Bu arada ben hediye edilen maziyi coktan okumuş ve koleksiyonuma katmıştım. Bu ödülü başka bir arkadasa verirseniz sevinirim. Ogrenci arkadaşların alması tercihimdir.
Zaten yazmamın nedeni yarışma değil katkı yapabilmekti.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...