Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Alıntı yapılan: ilke - 12 Eylül, 2016, 10:39:08
Venom'un Doğuşu iki cilt olarak aynı anda çıkacak. İlkinin dizgisi bitti ikincininki de bitmek üzere.
Conan ve Lone Wolf'u hızlandırma planları var fakat Punisher için aynısını diyemeyeceğim çünkü seri zaten toplam 10 cilt ve biz 6 tanesini yayınladık. Bitince bu seri yerine geçebilecek bir Punisher serisi bulamayacağız ne yazık ki :)

Aynen,İlke Bey. Garth Ennis'li seri bir daha bulunmaz ama diğer Punisher Max'lar da var; onları da okumak isteriz. Hem 2017'de Netflix'den dizisi de çıkacak; Marvel'in Punisher'a yatırım yapacağı belli; anlaşmaları şimdiden yaparsanız karlı çıkarsınız belki de..
They drew first blood...

darkwood

Conanlar, yalnız kurt ve yeni  yayınları merakla bekljyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

İnancomic

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 12 Eylül, 2016, 11:30:35
Southern Bastards'ı yayınlamayı düşünüyor musunuz? Gerçi ismi dolayısıyla bizde yayınlanmasında sıkıntı çıkar mı bilemiyorum.
Güneyli yaramazlar olarak çıkabilir belki 😀 Saka tabiki

Nightrain

Bence orjinal ismiyle yayinlanabilir. Ben Invincible'i çok istiyorum. Yürüyen Ölüler'den daha az cildi var.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Bende paper girls istiyorum image den belki bir gun yayınlanır

Ahmet Oktay

Daha çok image serisi istiyoruz kısaca :)

pearl jam

Bu son haberlerle beraber konunun başlığına ithafen; marmara dan pek bir isteğimiz  kalmadı. Bone tamamlandı, Enki Bilaller geliyormuş nihayet,  Yürüyen Ölüler,  Lone Wolf,  Punisher gibi seriler belli bir düzene girdi, Berlin de günceldeler, bir süredir sadece çantası satılan Hilal gibi bir ülke klasiğini hakkını veren bir edisyonla bastılar, fasikül açılımı yaptılar. Bu senenin diğer yükselen yayınevi arka bahçe nin aksine edisyon ve cilt kaliteleri de gayet iyi. saga chew biraz yavaş gidiyor ve bouncer ı bu sefer daha düzgün basmaları lazım. Bir de borgia vardı ama onu da çoktan unuttuk zaten.  Bunun haricinde diyecek pek bir şey yok. Bravo diyorum  :)

afu

XIII'e de devam edeceğiz demişlerdi sanki  ;)

rumar80

Marmara belli bir kalite çizgisinde birbirinden iyi ve değişik çizgi roman basmaya devam ediyor.
  Teşekkür ederiz.

kalidor

Önceden yazıldı mi bilmiyorum ama Wasteland 3. Cilt ile ilgili son gelişmeler nelerdir?
Crom! Ölüleri Say...

hanac

cemilngn

Bence Marmara bu yayın politikasıyla diğer yerli yayınevlerinin bir adım önünde. 2016'nın en iyi yayınevi bence şimdiden belli oldu :)

Mrtekin

Bouncer, Lone Wolf ve Yürüyen Ölüler nerede kaldı?

TÜYAP sürprizleriniz var mı?

XIII sürprizlerinizden biri olacak mı?
They drew first blood...

Sinan Başak

darbove

2017 için lone wolftan başka manga planları var mı?
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.