Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Seneye çıkartacağız denmiş zaten bence bu kadar acele etmeye gerek yok onun yerine borgia isteyelim bone isteyelim red sonja isteyelim

BBR Mağdurları Derneği adına
Pearl Jam

darkwood

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 06 Haziran, 2012, 23:17:31
Seneye çıkartacağız denmiş zaten bence bu kadar acele etmeye gerek yok onun yerine borgia isteyelim bone isteyelim red sonja isteyelim

Pearl Jam

Katılıyorum, kutuların yerine çıkmayan çizgiromanların çıkmasını istemek daha iyi olur. Bunların periotları hayırlısıyla oturdumu, kutularda zaten peşinden gelecektir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Pearl Jam

Derneğimiz çalışmalara başlamış. Basılan serilerin farklı formatları yerine çizgi romanların yeni sayılarını istiyoruz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Tabiki basılmayan yarım kalan çizgi romanlarında basılması lazım ama şöyle kutu içinde yürümeyen ölüleri görmekde isteriz tacize devam :)

Not: İlke birgün benide zombi yapacak ve kurtulacak :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

esattr

ilke

arkadaşlar,

fransızlar Eylül'de sapır sapır dökülmeye başlarlar. detayını daha sonra veririm çünkü program yapmadık. ama artık fransızlara da el atıyoruz.

yürüyen kutusunu şöyle anlatayım. tutup omnibus falan basacak durumumuz ne yazık ki yok. olacak tek şey 8 sayıyı içine alacak bi boş kutu olur. o kutu da büyük olacağı için ayrı bastırmak gerekir. kafamda bu 3 kutuyla basmak vardı ama ne yazık ki olamadı. bu yüzden seneye kaldı.

buyrun size bir amme hizmeti bu arada: yüksek çözünürlük conan haritası

http://turbobit.net/sxfbk1m0cs8d.html

rumar80

Fransızları bekleriz.
   Şimdiden ellerine sağlık, ama Bone ne olur düzenli olsun artık.

ilke

@rumar

Bone 200 satıyo. Çıkardığımız her Bone zarar. Onun için düzenli olması çok zor. Biraz artıya geçip Bone basıyoruz ve yine düzlüyoruz :) öle işliyo ne yazık ki.

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 10 Haziran, 2012, 19:39:03
@hanac sana şu conan haritasının yüksek çözünürlükteki bi halini mail atiyim de yükle siteye. herkes indirebilsin. ya da daha pratik bi yolu var mı o işin?

Bekliyoum İlke.

admin@altinmadalyon.com

hennessy

Harita iyi oldu sagol İlke yürümeyen ölüler kutu için seneye sözün var yazdım şimdilik suskunum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Bence Bone da bir taktik hatasi var ama ne anlamadim.Son sayiyi okudum konu muthis bir noktaya geldi.İlk 3 sayi bence giris kismiydi devami enfes olacak gibi.

Diger sayiyi bir sekilde asil olay orgusune gecilmeli ve okuyucu merak noktasina cekilmeli.

Birde twiterda kotusunuz ilke Bone icin ozel bir reklam taktigi dusunulmeli. Bence enfes bir yere gidiyor oyku.

Game Of Thrones vari olacak gibi. 4. sayiyi bu kadar uzatmazsaniz bence iyi olur.

rumar80

O zaman susuyorum. Açıklama için sağol İlke.

Gambit

yürüyen kutusunu şöyle anlatayım. tutup omnibus falan basacak durumumuz ne yazık ki yok. olacak tek şey 8 sayıyı içine alacak bi boş kutu olur. o kutu da büyük olacağı için ayrı bastırmak gerekir. kafamda bu 3 kutuyla basmak vardı ama ne yazık ki olamadı. bu yüzden seneye kaldı.

gec olsun guc olmasin Ilke ama fiyatini az daha artirip YKY nin Red Kit icin cikardigi kutu kalitesinde basabilirmisiniz. Katlamali ince karton kutularinizi aliyorum OK ama YKY nin ki cok klas ve dayanikli. Bu kalitede cikarirsaniz 10 numara olur.

PS: Fransizlari heyecanla bekliyorum

pearl jam

arkadaşlar,

fransızlar Eylül'de sapır sapır dökülmeye başlarlar. detayını daha sonra veririm çünkü program yapmadık. ama artık fransızlara da el atıyoruz.

işte bu süper bir haber!

bone için maalesef ne desek boş bu satış rakamlarıyla. keşke en başta 3 kitap bir arada yayımlansaydı belki satışlar daha iyi olabilirdi demekten başka bir şey gelmiyor aklıma

yunusmeyra

Pearl Jam
bende aynı içerikli bir başka "derneğe" üyeyim..
bakın "borgia" olayını bitiremezseniz yayınlarınızın hepsi bir tarafa ,bu "yarıda kalış" kendine mazeret bulamaz...  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR