Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Essex County'nin deluxe versiyonun basılma ihtimali var mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emirgoc

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Şubat, 2017, 16:38:11
Essex County'nin deluxe versiyonun basılma ihtimali var mı?
Bende sormuştum bu soruyu bu tip duyuruları sosyal medya adreslerimizden yapıyoruz diyip cevaplamadılar.

Nightrain

Önümüzdeki aylarda başka güzel Klasik Örümcek Adam maceraları yayınlanacak mı?

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

frodo

Chew Chew Chew Chew istiyoruz.
Seri Amerika'da bitti.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Keşke Klasik Örümcek Adam maceralarının vitesini arttırsanız.

Maximum Carnage, The Complete Alien Costume Saga 1-2, Origin of the Hobgoblin, Hobgoblin Lives, The Original Clone Saga, Clone Saga Epic, Nothing Can Stop The Juggernaut, The Death of Jean DeWolff falan Şahane olurdu.

İmkansız mı bilmiyorum ama bunları boş verip, direkt Epic Collection'ları bassanız keşke. ;D

ferzan

Ben de nicedir aklıma takılan birşeyi sorayım...Hilal 'in 2. albümü gelecek mi, yoksa satış rakamlarının yetersizliğine ve okur ilgisizliğine kurban giden yerli çizgi romanlardan mı olacak?..
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ilke

Hilal 2'nin baskısı bitti. Büyük ihtimal bu hafta için dağıtıma çıkacaktır.

Nightrain

Death of Captain America hikayesi tamamlandıktan sonra, hikayeyi komple tek çatı altında toplayan cildi basmayı düşünüyor musunuz?

Şunun gibi:

gamlıbaykuş

1. ve 2. Cildin birleştirilmiş hali mi bu yoksa farklı birşey mi ?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 12 Ağustos, 2017, 15:04:52
1. ve 2. Cildin birleştirilmiş hali mi bu yoksa farklı birşey mi ?

1. 2. ve 3. cildin birleşmiş hali.

- Death of Captain America: The Death of the Dream (#25-30)
- Death of Captain America: The Burden of Dreams (#31-36)
- Death of Captain America: The Man Who Bought America (#37-42)

pizagor

Alıntı yapılan: ferzan - 14 Temmuz, 2017, 14:58:23
    Ben de nicedir aklıma takılan birşeyi sorayım...Hilal 'in 2. albümü gelecek mi, yoksa satış rakamlarının yetersizliğine ve okur ilgisizliğine kurban giden yerli çizgi romanlardan mı olacak?..

İkinci albümün çıkmış olmasını bir tarafa bırakarak soruyorum: Bu ilgisizliği ve satış rakamları tedirginliğini duyumlarına dayanarak mı söylüyorsun sevgili Ferzan? Eğer öyleyse yazık olmuş hakikaten.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ferzan

Duyumlarıma dayanarak değil de, bunca yılın nacizane gözlemine dayanarak bir parça karamsar bir yaklaşımla ele alıyorum, aslında sesli düşünüyorum ama satışların da, popülaritenin de çok aman aman olmadığını sanıyorum. Kenan Yarar, yerli çizgi roman içerisindeki en özgün ve nitelikli anlatıcilardan olmasına rağmen, onun ve çağdaşı diğer çizerlerin en parlak dönemleri 10-15 yıl öncesinde kaldı sanki. Ben ya da o dönemi gören ve üretimleri düzenli takip edenler için daima akıllarda olacak ama yeni kuşak, Kenan Yarar üretimlerine ne ölçüde hakim ve ne derece hakkını teslim edebilir bilmiyorum. O tayfanın genelinde erken tükenme ve piyasanın şartlarından ötürü daha pasif kalma gibi bir durum söz konusu. Üretimlerine de yansıyor bu durum. Bu dönemde ürettikleri şeyler ile 15 sene öncelikler arasında çok farklar var ve daha çabuk sıkılıp daha fazla alternatife sahip yeni okurlarin gözünde ne kadar süre yıldız kalabilirler bilmiyorum ve ayrıca bu durumu çok yadırgıyorum. O sebeple albümle ilgili çıkacağı aya kadar ses soluk gelmeyince karamsarlığım endişe ile birleşerek o ileti ortaya çıktı. Hâlen de çok sattığını düşünmüyorum ama satıyorsa ve ilgi yüksekse benden mutlusu da olmaz.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

Öyleyse 'iyi düşünelim ki iyi olsun' diyerek ben de konuyla ilgili sorumu sorayım:

Hilal kaç albüm olarak planlanıyor? Hangi dönemine kadar Marmara Çizgi olarak albümleşecek?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

frodo

25.yıla özel çıkan Bone Coda yayınlansa çok güzel olur.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"