Superman'in Turkiye Macerasi

Başlatan Gambit, 07 Haziran, 2012, 00:02:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

harikasın güneş..yahu bunların arka sayfa "artiz" resimleri ve kuponları bile tam yahu..işte bu süperman'lerin üzerine aynı fasikül mantığı ve orjinal çizgileri bozmadan bilka'ya geçip boyutlarda büyüyerek devam etseydik,peşinden iyi kağıda ve renkliler gelip,okuyucular ile diyaloglar oluşturulsa ve yayınlar çeşitlendirilseydi..yine kaptırdık gidiyoruz..eskiye hayıflanmanın kimseye faydası yok tabii..bizimki bir nevi "what if?" olayı işte..görseller için tekrar tekrar teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Gay olan Green lantern Earth 2'de Güneş. Hal ve diğerleri ile alakası yok. O nedenle sorun da yok. Hem ne demişler:
  "Yaratılanı sev yaratandan ötürü."

hennessy

Oldum olası şu süperman'ı sevememişimdir.Ama Edip baba komşumdur ayrıca çok severim onun çıktığı çizgi roman kesinlikle iyidir
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Edip Akbayram komşun mu abi?Vaaaay ne güzel birşey yav ;D

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Haziran, 2012, 08:21:43
Oldum olası şu süperman'ı sevememişimdir.

iyi maceralari denkgelmemistir dostum. Her karakterin iyi ve kotu maceralari vardir. (kaptan swing haric  ;D )

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 08 Haziran, 2012, 08:49:09
Alıntı yapılan: hennessy - 08 Haziran, 2012, 08:21:43
Oldum olası şu süperman'ı sevememişimdir.

iyi maceralari denkgelmemistir dostum. Her karakterin iyi ve kotu maceralari vardir. (kaptan swing haric  ;D )

Kaptan Swing e laf yok :) doğru dersin onunda kötü maceraları yada tekrar maceraları çok süperman'a sarmamamın nedeni süper güçlere sahip olduğundan dolayı yoksa güzel maceralarınıda okumuşluğum vardır.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 08 Haziran, 2012, 08:29:57
Edip Akbayram komşun mu abi?Vaaaay ne güzel birşey yav ;D

Çocuğu elimizde büyümüştür evine gidip müzik dinlemişliğim bile vardır.Eskiden yan apartmanda otururdu şimdi arkamızdaki sokakta oturur iyi adamdır gördümü selamnı eksiltmez

tommikser

Ben Superman Tüm Mevsimlere bayılmıştım.Ara ara okuyorum da nedense beni çekiyor o kitap.Eskiler bende var ama bir türlü okumaya fırsat bulamadım.

darkwood

Superman'ın 60-70 lı yıllarda yayınlanmış bulunan hikayelerini,  çocukken baba yadigarı dergilerden severek okurdum. 
Daha sonra çıkan sinema filmlerine sarınca kitaplarından bir parça uzaklaştım.

Bilka zamanında çıkan süper ciltlerini de özenle biriktirmeme rağmen çoğu sayısını okumadım. Zira aynı dönem çıkan Örümcek adam hikayeleri bana çok daha cazip gelmişti...

Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 08 Haziran, 2012, 09:22:12
Ben Superman Tüm Mevsimlere bayılmıştım.Ara ara okuyorum da nedense beni çekiyor o kitap.Eskiler bende var ama bir türlü okumaya fırsat bulamadım.

Az önce okumayı bitirdim.

Oldukça vasat buldum, ben tekrar falan okumam.

İsteyene elimdeki sayfaları kopuk cildi 100 TL ye satarım.  :)

s.b

Süperman'ın Türkiye macerası devam etsin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Alıntı yapılan: s.b - 30 Eylül, 2012, 19:22:00
Süperman'ın Türkiye macerası devam etsin.

1N Yayınları Superman'ın ölüm macerasını yayınlamıştı.O macera müthişti.Yazdığınıza aynen katılıyorum.Macera devam etmeli.

rumar80

Maalesef ben etmemesinden yanayım.

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Eylül, 2012, 22:32:03
  Maalesef ben etmemesinden yanayım.

Maalesef ben maalesef bile diyemiyorum. Etmesin ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

connyapku

bilka donemindeki ilk maceralara gerek cizim gerek konusundan dolayi hic sevemedim.bilkanin yayinladigi MAN OF STEEL serisi harika ve benim icinde superman bu hikaye ile baslar defalarca okumusumdur bunun yaninda bilkaninda son donemlerinde birkac macerasini yayinladigi1990 yada 91 de baslayan THE ADVENTURES OF SUPERMAN serisi gerek cizimleri ve senaryosu bakimindan harika diyebilirim.yurt disinda birkac serisini aldim tamamlamayi dusunuyorum.jerry ordway in yazdigi Tom grummett in cizdigi  bu seri yayinlanirsa severek okunur ve satar kanisindayim son cikan serileri yayinlamak buyuk hatta olur.