Conan'ın Soyağacı

Başlatan kalidor, 07 Haziran, 2012, 10:38:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Sizi tebrik ediyorum Sayın Mikser. Bizim adımızı da hovardaya çıkaracaksın yani. Ayıp ayıp. 6 çocuk babasına iftira atmayınız.  20 lik çıtırmış. Bi kere onu ben yazmadım, klavyeye bir şeyler oldu ve bir anda yazılıverdi. ;D ;D ;D
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 05 Şubat, 2015, 12:20:21
Sizi tebrik ediyorum Sayın Mikser. Bizim adımızı da hovardaya çıkaracaksın yani. Ayıp ayıp. 6 çocuk babasına iftira atmayınız.  20 lik çıtırmış. Bi kere onu ben yazmadım, klavyeye bir şeyler oldu ve bir anda yazılıverdi. ;D ;D ;D

Sami Ağabey hep bunu yapıyor, bir detayı atlıyor: 3 hanımdan 6 çocuk  ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Çok yakında Altın Madalyon e-dergide...

Beklediğinize değecek...
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Şuna vakıf olun şehzadem;
Cûş eyleyen ummanların ve  âbhîzin Atulantıs ve onun haşmetli diyarlarını bel' etmesinden  bilâhere turfadan bir zeman ibtidâ' etti. Aryaz namlı hudâvendin mahdumlarının tevellüd ettiği bu hînde  küre-i arzda huzzâr cihangîran ve  temeddünan ,  semâdaki  encümün mai lemeâtı kadar müteşettit  fekat  mütebarizdi. Hemin  vahşi Konanı Kimmeriyevi namlı kafir tahaddus etti. Bu sâid-i  pûlâd , bîferâgat-i seyfi , zülf-ü esved, uyûn-şahin dilâver bilcümle  cihangîranı târümâr etmeye talibti.  Atiyülbeyân işbu vahşinin soy sopudur.

Dünyada bir ilk... Ortadoğu ve Balkanların en büyük Barbar Conan  platformu olan Altın Madalyon veya resmi olmayan adıyla Barbar Conan'ın Altın Madalyonu sunar...

Barbar Conan'ın soy Ağacı e-dergiden sonra Altın Madalyon çizgiroman sevdalılarında... Herkes konuşur, kalidor yapar 8)

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

bilgin

Bu soy ağacı çizimini yabancı bir forumda gördüm ,oldukça  ilginç bulmuşlar .

Güzel çalışmanız için tebrikler

http://swordsofreh.proboards.com/thread/167/conan-comics-world?page=8

kalidor

Vay beee :o Bu paylaşim icin teşekkurler bilgin. Zamaninda conan.com'da paylaştigimda bu kadar konuşulmamıştı.
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

bu güzel haber vesilesiyle, "altın madalyon" dergimizin son üç sayısında yer alan(#6,#7 ve #8) ve kalidor dostumuza ait olan yazı dizisini okumayanlara bir kez daha öneririm: "OKUDUĞUMUZ VE OKUYAMADIĞIMIZ CONAN ÇİZGİ ROMANLARINA BİR GÜZELLEME"-FATİH UZUN
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Resmi kaybolan soyağacı yeniden foruma eklenmiştir.