Altınmadalyon Twitter'da

Başlatan tommikser, 13 Haziran, 2012, 18:31:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kadri kerem

Ben seve seve devralırdım ama çizgi roman konusuna hakim değilim maalesef. :(

dean

Bende Twitter Kullanıcısıyım sayfamın linkini verim https://twitter.com/Orochimarusama_

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 10 Ekim, 2012, 16:40:59
Fatih, Allah rızası için olayı sen devral.  :)

İşyerinde twittera giremiyorum, cep telefonumda yetersiz :)
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Arkadaşlar çok ağır bir nezle geçiriyorum.Geçen günler kaldığım yerden devam edeyim dedim ama işte aksilik.Bence birileri olsun yanımda çizgi romandan mükemmel anlamayada gerek yok.Site olup bitenleri yazıyordum ben mesala.

DAMPYR

Twitter'ı Hiç kullanmadım ama nasıl birşey olduğunuda merak etmiyorum da değil hani... ??? ::) :D

Mister NO

Twitter neredeyse hiç kullanmadığım bir alan.

Bu kadar az kitap okunan bir ülkede insanların bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olması ilginç.  :-\

Daha ilginci kitap okumayan kişilerin bu tweetleri okuyup yorumlamaları. Tam anlamıyla ironik bir durum.   ???  ???

Altınmadalyon ailesine ise Twitter'da da keyifli zaman geçirmelerini dilerim.  ;)

kalidor

Twitter aslında tam Türk milletine göre bir web uygulaması. Çünkü biz millet olarak her alanda bilgi sahibi olalım olmayalım ahkam kesmeye, münakaşaya bayılırız. Kadını, erkeği; tahsillisi, cahili  farketmez dedikodu da ne yazıkki günden güne büyüyen ve sıradan bir duygu gibi benimsemeye başlanılan ve iyice berbatlaşıp şişen bir irin haline gelen toplumsal bir sorunumuz. Kısacası genel olarak twitter, 140 karakterle ahkam kesmektir.

Biz ise twitterda forumdaki başlıkları duyurmaya çalışıyoruz, münakaşalardan ve ahkam kesmekten uzağız.
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ekim, 2012, 20:02:15
Twitter aslında tam Türk milletine göre bir web uygulaması. Çünkü biz millet olarak her alanda bilgi sahibi olalım olmayalım ahkam kesmeye, münakaşaya bayılırız. Kadını, erkeği; tahsillisi, cahili  farketmez dedikodu da ne yazıkki günden güne büyüyen ve sıradan bir duygu gibi benimsemeye başlanılan ve iyice berbatlaşıp şişen bir irin haline gelen toplumsal bir sorunumuz. Kısacası genel olarak twitter, 140 karakterle ahkam kesmektir.

Biz ise twitterda forumdaki başlıkları duyurmaya çalışıyoruz, münakaşalardan ve ahkam kesmekten uzağız.

Tamamen aynı fikirdeyim...

kadri kerem

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Ekim, 2012, 17:40:57
Arkadaşlar çok ağır bir nezle geçiriyorum.Geçen günler kaldığım yerden devam edeyim dedim ama işte aksilik.Bence birileri olsun yanımda çizgi romandan mükemmel anlamayada gerek yok.Site olup bitenleri yazıyordum ben mesala.

O zaman bana özelden verin şifreyi. Müthiş paylaşımlar yapamam belki ama ara ara sitenin reklamını yaparım, başlıkları paylaşırım, vs... Yanlış bir şey yaparsam silersiniz.  :)

kadri kerem

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ekim, 2012, 20:02:15

Ben blog'umda paylaştıklarımı ve çeşitli yerlerde yayınlanan yazılarımı duyurmak için kullanıyorum twitter'ı. İçi boş bir tweet atmamaya özen gösteriyorum. Bilemiyorum belki de abartıyorum. Genelde de filmler, kitaplar, vs. hakkındaki yorumlarını paylaşan kişilerileri takip ediyorum. Epey de yararı oluyor.

Siz de dediklerinizde haklısınız. İsim vermeyeyim de milyonların takip ettiği kişilerin tweetlerine bakın. Ne kadar saçmalanırsa takipçi sayınız o kadar artıyor. Tabii genelleme yapmamayım; dolu dolu olduğu için takipçisi çok olan da yok değil. Gerçi kimseyi yargılamak, olumsuz eleştirmek de haddime değil. Bir durum tespidi yaptım yalnızca. 

kalidor

Alıntı yapılan: kadri kerem - 11 Ekim, 2012, 00:01:38
Ben blog'umda paylaştıklarımı ve çeşitli yerlerde yayınlanan yazılarımı duyurmak için kullanıyorum twitter'ı. İçi boş bir tweet atmamaya özen gösteriyorum. Bilemiyorum belki de abartıyorum. Genelde de filmler, kitaplar, vs. hakkındaki yorumlarını paylaşan kişilerileri takip ediyorum. Epey de yararı oluyor.

Siz de dediklerinizde haklısınız. İsim vermeyeyim de milyonların takip ettiği kişilerin tweetlerine bakın. Ne kadar saçmalanırsa takipçi sayınız o kadar artıyor. Tabii genelleme yapmamayım; dolu dolu olduğu için takipçisi çok olan da yok değil. Gerçi kimseyi yargılamak, olumsuz eleştirmek de haddime değil. Bir durum tespidi yaptım yalnızca.

Takipçiniz Kadri Baba :)
Crom! Ölüleri Say...

kadri kerem

kadri kerem

Ben sitedeki çeşitli başlıkları kendi twitter hesabım üzerinden (altın madalyon twitter hesabını da ekleyerek) paylaşmaya başladım izninizle. Ara ara paylaşımlar yapar, takipçi sayısını da artırmaya çabalarım. Örnek:

"Türkiye'de yayınlanan Conan serileri: http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3466.0.html ... - @altinmadalyon"

hanac

kadri kerem

Alıntı yapılan: hanac - 14 Ekim, 2012, 19:08:22
Teşekkürler dostum.

Rica ederim Hasan abi. Ufacık da olsa bir katkım olursa ne mutlu bana.