Büyülü Rüzgar 100'den sonra...

Başlatan Bezgin Bekir, 14 Haziran, 2012, 23:02:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Son macerada Hogan'ın peşinde giderken yol başka bir yere saptı ve Jesse James ile kesişti. Sona yaklaşırken nefes almak içi değişik bir macera idi, ama merakla Hogan ile büyük finali bekliyorum

NIC

Büyülü Rüzgar ile 10. senemiz...kesintisiz,firesiz her ay...

Şahsi fikrim çok büyük bir başarı olması yönünde

Kemikleşmiş Çizgiromanları saymazsak başka bir örneği yok sanırım

Seneye bu zamanlar kütüphanemde kocaman bir Magico Vento külliyatı olacak

Emeği geçen herkese teşekkürler

darkwood

Bu kadar kemikleşmiş fumetti arasından sıyrılıp bu günlere gelmek gerçekten hiç kolay değil. Büyülü Rüzgar'ın ekibini kutlamak lazım.
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Biraz önce 122. sayıyı okudum. Gerçekten hikaye epik bir şekilde son mu buldu acaba? Ana hikaye bitmiş olabilir mi acaba? Son 8 sayı kaldı. Sonunda ne olacağını en çok merak ettiğim çizgi roman. Araştırmıyorum da. Oluruna bıraktım. Günü gelince okuyacağım. Lal kitap serinin en son sayısını Kalın kapak filan bassa ne şık olur.

Bu seriye başlamayanız varsa kesin kaçırmayın. Şuan Türkiye de yayınlana en güzel çizgi romanlardan biri.

yunusmeyra

bence bu seriyi finalde "almanak" tarzı bir özel sayı ile taçlandırmak lazım..içinde zaman, mekan ve kişilikler hakkında bolca ayrıntı ve görsel olan ,yazar ve çizerleriyle yapılmış röportajlar olan bir kitap mesela..  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

HacıGeraltEmmi

Çok sevmeme karşın en çok ihmal ettiğim serilerden biri. Kıvır zıvır o kadar çok yayına para harcıyorum ki bir türlü sırası gelmedi, bir ton eksikle duruyor kütüphanede. Şu andan itibaren ilk önceliğim Büyülü ve Dylan eksikleri tamamlamak...

darkwood

Lal'in aylık düzenli çıkarılan serilerinden Büyülü Rüzgar'ın 124 nolu yeni cilt sayısı
Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

darkwood

Lal'in aylık düzenli çıkarılan serilerinden Büyülü Rüzgar 126 nolu cilt sayısını
Kuzgun Çizgiromanevinden promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

Gambit

Mesut bu tantim islerini cok iyi yapiyorsun, helal

Ic sayfalardan ornekler cok yararli

darkwood

Alıntı yapılan: Gambit - 16 Mart, 2013, 15:05:49
Mesut bu tantim islerini cok iyi yapiyorsun, helal
Ic sayfalardan ornekler cok yararli

Çok teşekkürler Gambit. Özellikle çizgiroman satış noktalarından uzakta olan ve kitapları incelemeden satın almak konusunda kararsız kalan arkadaşlara daha fazla yardımcı olmak için kitap içeriklerini ve tanıtım sayfalarını elimden geldiğince paylaşmaya gayret ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

İtalyada 2010 Aralık ayında çıkan 131 nolu özel special sayısı ile yayın hayatına veda eden Büyülü Rüzgar,

ülkemizde yayınlanan 126. sayısından sonra kalan 5 sayısı ile aramızdan ayrılmaya hazırlanıyor.

İtalyada yaklaşık 2,5 yıldır bu yayın ile ilgili herhangi yeni bir şey çıkmasada, dileğimiz 3'er ay ara ile maxi, speciale veya yıllık almanaklar gibi bir veya birkaç değişik seri ile sevilen bu kahramanın yayınını bir şekilde devam etmesidir.  ???
Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Mart, 2013, 20:11:05
İtalyada 2010 Aralık ayında çıkan 131 nolu özel special sayısı ile yayın hayatına veda eden Büyülü Rüzgar,

ülkemizde yayınlanan 126. sayısından sonra kalan 5 sayısı ile aramızdan ayrılmaya hazırlanıyor.

İtalyada yaklaşık 2,5 yıldır bu yayın ile ilgili herhangi yeni bir şey çıkmasada, dileğimiz 3'er ay ara ile maxi, speciale veya yıllık almanaklar gibi bir veya birkaç değişik seri ile sevilen bu kahramanın yayınını bir şekilde devam etmesidir.  ???

Bu serinin devamının gelip gelmemesi sonuylada alakalı,acaba manfredi açık kapı bıraktımı bakalım?

Lal kitap bu seri bitince ne yapacak buda önemli

5-6 sene önce her ankette en iyi yayınevi seçilen Lal kitap çizgisini koruyamadı,daha doğrusu boynuzlar kulağı geçti,Fumetti pınarı kurudu

Çok iyi planlama yapmaları gerekiyor zira diğer kaynaklarda tükenmek üzere

darkwood

Bahsettiğim seriler için normal maceraların sonu aslında o kadar önemli değil.  Zira normal macera seyrinden farklı olarak çizilen Almanak ve Maxi ler ile istenirse extra maceralar her zaman konulabilir.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Büyülü Rüzgar 128'i cildi bir solukta keyifle bitirdim.
Doğaüstü hikayeleri ile western'i birleştiren farklı tatları olan bu güzel çizgiroman, bitimine 3 cilt kala kendini şimdiden özletmeye başlıyacak gibi.

Darkwood Sakinleri..