Büyülü Rüzgar 100'den sonra...

Başlatan Bezgin Bekir, 14 Haziran, 2012, 23:02:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

130. sayı için son sayı deniyor,131. sayı bağımsız öykülerden oluşmaktaymış

Alıp okuyan yok mu 130. sayıyı, spoiler vermeden forumda paylaşsa,kadir gecesi tüm gelmişine geçmişine dua ederim

DAMPYR

Alıntı yapılan: konnektör - 07 Ağustos, 2012, 13:22:47
Fumettiler yavaş yavaş amerikan kültüründen ve westernden kendisini sıyırıyor sanırım. Aslında uzun zamandır bu baş kaldırıyı yapıyor, daha doğrusu yapmak istiyor fakat Tex ve Zagor gibi iki fenomenden vazgeçmesi mümkün değil, en fazla onlar satıyor, (Türkiyede de aynı). Bakalım amerikalı olmayan yeni fenomenler icat edebileceklermi.
Aslında bu iyi birşey çizgi romanlarda günümüze uyum sağlamaya başladı.bence onlar çok daha güzel.Büyülü Rüzgara gelince oda artık final için gün sayıyor... 8) :D :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: NIC - 18 Temmuz, 2013, 11:25:31
130. sayı için son sayı deniyor,131. sayı bağımsız öykülerden oluşmaktaymış

Alıp okuyan yok mu 130. sayıyı, spoiler vermeden forumda paylaşsa,kadir gecesi tüm gelmişine geçmişine dua ederim
Haklısın NIC 131.ci son sayıda yayınlanmamış 3 öyküden oluştuğunu yazıyor sitede.Zaten kapak resminde Daktilo çizmişler.Buda öyle olduğunu kanıtlıyor... ::) :o :D

rumar80

Aldım, okudum.
   Tam bir toparlama olmuş. Vittorio ve apaçilerinin sonu, Ned'in Hogan ile son dövüşü ve final.
   130 sayılık yolculuk tamamlandı. Son sayıda ufak rötuşlar olabilir ama artık Ned Ellis aramızda olmayacak (merak etmeyin ölmedi)
   İlk sayıdan itibaren seriyi sonuna kadar yayınlamayı başaran Lal'e teşekkürler. Bir kahramanın tüm maceralarını okuma şansımız oldu.
   Artık veda zamanı.

NIC

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Temmuz, 2013, 08:34:00
   Aldım, okudum.
   Tam bir toparlama olmuş. Vittorio ve apaçilerinin sonu, Ned'in Hogan ile son dövüşü ve final.
   130 sayılık yolculuk tamamlandı. Son sayıda ufak rötuşlar olabilir ama artık Ned Ellis aramızda olmayacak (merak etmeyin ölmedi)
   İlk sayıdan itibaren seriyi sonuna kadar yayınlamayı başaran Lal'e teşekkürler. Bir kahramanın tüm maceralarını okuma şansımız oldu.
   Artık veda zamanı.

Abi peki beğendin mi sonunu?İçine sindi mi?

rumar80

NIC

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Temmuz, 2013, 12:09:25
  Bence vasat bir sondu.

yapma abi :'(

son maçta kuponum yatmış kadar üzüldüm şimdi  :-X

rumar80

126 sayı durup son 3 sayıda hayatına giren Esterella'yla batan güneşe mutlu yolculukları bana vasat geldi açıkçası.

mersan0

bazen insanlar yoruluyor gardaşım.6 seneden sonra gelen cevap ama neylersin bende bir ara yorulup köşeme çekilmiştim.