TEMMUZ 2012 Bonelli Yayınları

Başlatan hennessy, 02 Temmuz, 2012, 20:18:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Umarım yayınlarlar. Nathan her seferinde beni başka diyarlara götürüyor. Çıktıkça (ne çıkarsa, ne kadar çıkarsa, ne zaman çıkarsa) almaya devam

NIC

Normalde 4. cilt yerine almanak veya speciale çıkacaktı ama artık ne olduysa yine aylık seriden devam edildi sağlık olsun Nathan çıksında...

Almanakların da 9 sayısının kapağını Villa çizmiş,haberim yoktu şaşırdım,kapaklar aşağıda bakalım Villa'nın Nathan yorumu beğenilecek mi?Çizimler Castellini Nathan Never'ına daha yakın.(bence böyle olması daha memnun edici,kişisel kanaatim Nathan Never'ı en güzel Claudio Castellini'nin çizdiği yönünde)

hanac

Kapakların hepsi çok güzel.

Villa bu işin üstadı.

rumar80

Özel sayılar çıkacak diye aylık serinin yayın periyodunda aksama olmaz umarım. En azından onda bir düzen yakalayalım.

NIC

Şimdi baktım,birkaç tane de Speciale çizmiş;bu çizimleri yaptığı sıralarda Tex kapaklarını da devralmıştı.

Villa üstad kabul ama bence tembel bir üstad tex 500. sayıdan beri hiç iç sayfa çizimleri yok,bildiğim kadarıyla 2013 dev Texi  çiziyor

NIC

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Temmuz, 2012, 23:19:28
  Özel sayılar çıkacak diye aylık serinin yayın periyodunda aksama olmaz umarım. En azından onda bir düzen yakalayalım.

Umar abi bu seriler de çıkarsa aylık seriyle bağlantılı oldukları için daha anlaşılır olur diye düşünüyorum,mesela Gabriel'in nasıl olduğu biliniyor ama okuyamadık daha

rumar80

Bence de yayınlansınlar. İtirazım yok, sadece aylık seride o kadar gerideyiz ki bnları yayınlarken iki aylık periyot aksamasın diyorum. Daha önce de dedim Nathan Never ne çıkarsa alırım

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Temmuz, 2012, 20:07:06
Never Almanak'ların da yayınını İlker Özer den görebilecekmiyiz bakalım.  ::)

Daha önce pek Nathan okumamama rağmen orjinaline sadık, dosyalarıyla falan basılırsa kesinlikle kaçırmam...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Saguaro n. 3,  monthly Il morso del cobra

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 24 Temmuz, 2012, 19:56:25
Saguaro n. 3,  monthly Il morso del cobra

Bu Güzel bir çizgi romana benziyor.Konusu neyle ilgili Murat.... ???

kalidor

Kızılderili asıllı masum köylü kovboy maceradan maceraya koşuyor zannımca.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

hennessy

hennessy