YILIN BOMBASI ZEMBLA PEK YAKINDA AMA KİMDEN ?

Başlatan Büyülü Rüzgar, 04 Temmuz, 2012, 22:07:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Arkadaslar bu forumda yayıncının bırı yayınlayacam dıye caka atarken gene atı alan üsküdarı gecmiş!
JUDAS  dan sonra ZEMBLA da HOZ COMİCS den yayınlanacakmiş KİT TAYLOR un arka iç kapağında pek yakında dıyerek müjdeyi vermiş.
Hoz comicse basarılar !
Umarım basarılı olur...

s.b

Bu habere memnun oldum. Ne diyelim, "iş bilenin kılıç kuşananın" demişler. Haşim beye hem tebrik hem de teşekkürlerimi sunuyorum. Bakalım Jeriko'daki belirsizlik ne zaman son bulacak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

Yılın bombası olduğuna katılmasam da iyi bir haber, isteyeni çoktu bildiğim kadarıyla.

HacıGeraltEmmi

Çr okurunun gözü doymuyor, onu da istiyor, bunu da istiyor, herşeyi istiyor. ;D Kaç adet satacağını merak ediyorum ::)

Tarkan Kurt

Sevenleri alacaktır. Ancak düzenli bir yayıncılık ve kaliteli bir baskı için yayınının Hoz  tarafından yapılacak olmasına sevindim.

hennessy

Haşim bey'in düzenli yayıncılığı ile inşallah devam eder.Hiç okumadım ama sanırımda okumam bu kadar yeni çeşit varken ama kesinlikle alıcıları vardır hayırlı olsun diyelim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Temmuz, 2012, 09:39:37
Bedava verseler almam :)

Bedava değil zaten yiğidim, parayla. Mecburen alacaksın.

pizagor

Eskileri de seven biriyim ancak Kit Taylor gibi Zembla da ilgimi çeken bir yayın değil...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

İki adet basılsın biri Kurtaran Adam (Erdem bey) diğeri Nick Fury (Özgür) için gerisine gerek yok zaten... ;)

s.b

NIC

konnektör

Ben satın alırım, nostalji merakım var, ama kaç adet satar bilmem.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

pizagor

sağdan soldan Kit Taylor satışlarının da çok iyi olmadığını duyuyorum. Görece zayıf kalan Zembla'nın geleceği için bir işaret olabilir mi bu durum!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mister NO

Zembla'yı yıllar sonra okumak aynı etkiyi yaratmayacaktır bu çok normal.  ::)

Ben HOZ'un yayıncılığını desteklemek için de olsa alırım.  ;)

Gençlere ve çocuklara tavsiye edilebilecek bir seri olduğunu düşünüyorum. Doğa ve hayvan sevgisi ögeleri de taşıyan yanları olması nedeniyle küçük kardeşlerimize okutmayı düşünebiliriz. En azından okumaları işin teşvik edebiliriz. Son karar yine onların olacak nasılsa.  :)