Civil War da hangi taraftasınız?

Başlatan dorukgs, 04 Temmuz, 2012, 22:12:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

Benim  her zaman sormak istediğim bir soruydu.Çünkü zamanında iki tarafı da haklı bulmuştum.Ama su an Captain America nın daha haklı olduğunu düşünüyorum.Süper kahraman dediğin devlete bağlı olarak değil, ruhu ve temsil ettiği şeylerle halkın gözünde kahraman olur...

hennessy

Iron Man hangi tarafta ise onun karşısındayım.... Tüm kahramanların özeli vardır isimleri açıklanmamalı kimlikleri gizlenmelidir. Bunu Peter'in ailesinin ne kadar zorluklar içinde kaldığını gördük.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dorukgs

Ayrıca Iron man in ne kadar da bencil tavırlar sergilediğini gördük peter a karsı The Amazing Spiderman The Other da...

V

Captan'ın yanında(idim)yım.Ta ki teslim olana kadar.Haklıysan vazgeçmeyeceksin arkadaş.

Iron Man,Red Richards ve Nick Fury'in temsil ettiği bütün değerlere gıcığım oldum olası(Ulusal çıkarlar,bayrak,birlik,devletin bekası vs.)Tek  tek  insanların dramı her zaman  daha gerçekçi,daha içten ,daha samimi görünür bana.
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Her zaman ezilenden, mazlumdan yana olmuşumdur ;D :D :)
;D ;D ;D

dorukgs

Zaten çoğu zaman ezilen haklı olduğundan ezilir..

yunusmeyra

eğer uygun bir zaman diliminde statükocu güçlerle anlaşanlar ve teslim olanların - en başta "kaptan" amerika !- gerçek özgürlükçü asiler değilde "klonları" olduğu açıklanmaz ve böyle bir macera çizilmezse "topuna" karşıyım..sadece fırsat buldukça okurum!
yok yok "kırmızı urbalara karşı ,çelik blek'çiyim"  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Taraf tutmanın anlamı yok.

Şimdi kötü gösterilen Iron Man, ileride niye böyle davrandığını açıklayınca mantıklı gelir.

Sonuç olarak Marvel hepsini zaman içinde aklar.

dorukgs

Zaten sadece civil war da taraf tutuyorum sonradan ironman hafizasini kaybettigi icin sorun olmuyor ;)

Solomon Kane

Iron Man' e karşıyım. Adamı hiç sevemedim. Hatta bana o bir süper kahramanmış gibi bile gelmiyor. Çocukken çizgi filmini de sevmezdim. Hala da izleyemiyorum. O yüzden onun olmadığı her taraf haksızsa bile tutulacak taraftır :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Harun Ça

Ben de Cap'in tarafındaydım. Örümceğin başına gelenler yüzünden Iron Man'den iki kat gıcık almıştım.

kalidor

Ben apolitiğim, tarafsızım, her ikisini de isime geldigi an destekliyorum :D İlla bir taraf tutulacaksa BCO'luyum. (Barbar Conan Oluşumu). Other heroes fight, Conan killz...  ;D
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Ben Demir adamcıyım.Bir kere aşırı devletçi,Kaptan gibi adım devlet adı ama işime geldiğinde devletçiyim tarzı yok adamın.Neymiş Kaptan Amerikaymış.Hadi leeen.Koca Meclis yasa çıkaracak,başkan onaylayacak sende eee işime gelmiyo onaylamıyom.Nasıl devletçisin derler adama ki Demir adam diyor.Adam mısın demeye getiriyor.Sağlam karakter bu Demir adam.Eeeee birde koskaca devlete kafa tutuyor.Yok ben üç beş kahramanla gelir işini hallederim diyor.Benim adamım anında çakıyor.Sizin gibi üç beş çapulcuya devletimi yedirmem diyor ve yedirmiyor.Hepsinin ağzını burnunu kırarım diyerek kırıyor.

Hadi diyelim bunu geçtim.Üçbeş çapulcuyu tuttunuz ya renklere ne diyeceksiniz.Ben sırf o renkleri için demir adamcı olurum.Sarıııı-Kırmızııııııı en büyük Demir Adaaaaaam.Oleeeeey oley oley oley en büyük demir adaaaaaam.

Son olarak adam tarz sahibi para var pul var masserati var top model desen var.Aç adamı neden tutayım.Ben zengini severim arkadaş.