Zembla - HOZ

Başlatan s.b, 06 Temmuz, 2012, 20:14:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

İşte Kit Taylor'un kapak içindeki meşhur Zembla kapak resmi.

Hozcomics logosu bile konmuş. Bu da gösteriyorki kitap hazır ve dağıtımı bekliyor.

Bence Haşim bey 1 aya varmadan Zembla'yı bize sunar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Çok Sevindim. HOZ bu seriyi de tamamlayacaktır.
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Sami Abi, Ağustos ve Eylül programlarında yok.

En erken Ekim gibi olur.

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 06 Temmuz, 2012, 20:19:51
Sami Abi, Ağustos ve Eylül programlarında yok.

En erken Ekim gibi olur.

Abi benim bildiğim Haşim bey o kadar beklemez. Sürpriz yapmayı da sever.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 06 Temmuz, 2012, 20:14:07
İşte Kit Taylor'un kapak içindeki meşhur Zembla kapak resmi.

Hozcomics logosu bile konmuş. Bu da gösteriyorki kitap hazır ve dağıtımı bekliyor.

Bence Haşim bey 1 aya varmadan Zembla'yı bize sunar.
Almam demiştim ama Kapak hoşuma gitti galiba bu seriyede başlıyacağım... 8) ??? ;)

mandrake66

Merhaba,

"Kit Taylor"'un son sayısının arka kapağının içinde "Zembla" kapak resmi gördüğümde, merak ettim, Altan'a sordum.

Hoz Comics, Eylül'den itibaren Zembla çıkaracak dedi.

Duyurulur!

;D

tommikser

Çocukluğumda çok severdim.Hoz çıkardığı için sanırım elimden geldiğince takip ederim.

Mister NO

Zembla'nın yayınlanacağı daha önce başka bir yayınevi tarafından da ilan edilmişti. O zaman da yazmıştım.

Benim listelediğim 240 kadar macerası var. (Sağolsun çok daha geniş arşivi olan sahaf ve kolleksiyoncu arkadaşlar o listeye hiç katkı sunmadılar)

Maceraların Swing gibi genelde 64 sayfa olduğunu gözönüne alırsak 5 macera birarada 320 sayfalık ciltler halinde yayınlanma ihtimali yüksek görünüyor. Bu da yaklaşık benim bildiklerimle 48 cilt kadar yapar. Ayda 1 ciltten 4 yılda, 2 ayda 1 ciltten 8 yılda tamamlanacak bir seri başlayacak demektir.

Çocukluğumuzdaki tadı bulmamız çok zor Zembla'da. Yine de ben herşeye rağmen bu seriye başlayacağım.  ;)

rumar80

Bence de çocukluğumuzda aldığımız tadı almak zor olabilir. Zamanında ben de alıp okurdum ama ben daha çok Akim'i (Tarzan) severdim.
  Yine de ilk bir iki sayıyı alacağım. Sonrası alacağım tada göre belli olacak.
  Ama Haşim Bey'e cesaretinden dolayı tebriklerimi sunarım. Herhalde ayda bir yayınlanmaz ama....

Mister NO

Zembla Macera Listesinin bulunduğu sayfaya ulaşmak isteyenler için

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3796.0.html

DAMPYR

Boşver Gambit İstiyen istediği yayını çıkartmakta özgür.Hoza iyi bir satış grafiği yakalamasını dilerim.Hayırlı kazançlar... ::) :) ;)

essegesse

Yaa kardeşim,yeter artık.Uğraşmayın adamla.

s.b

Hoz Comics'ten açıklama:

ZEMBLA:
Uzun zamandır bekleyen bir kahraman... Tom Braks da aksama olunca onu devreye sokalım dedik.

aa

Zembla ne zaman çıkacak acaba. Birde Tom Braksın problemi çözüldü mü acaba bilen var mı?
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Alıntı yapılan: aa - 03 Eylül, 2012, 11:44:53
Zembla ne zaman çıkacak acaba. Birde Tom Braksın problemi çözüldü mü acaba bilen var mı?

Tom Braks şimdilik aramızdan ayrıldı. Zembla büyük ihtimalle Çarşamba günü Kadıköy'de olacak.