Zembla - HOZ

Başlatan s.b, 06 Temmuz, 2012, 20:14:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mandrake66

Gerçekten basımdan önce, ten renkleri biraz açılırsa iyi olur. Göze ters geliyor..

abselemon

Anladığım kadarı ile kendilerine gelen orijinal kapak neyse aynen onu basıyorlar. Eğer çizer bu şekilde yaptıysa en doğrusu olduğu bu şekilde basmak.

s.b

Buana saçı sakalı da beyazlatmış. Eee yılların arslanı, olacak o kadar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

mandrake66

Alıntı yapılan: abselemon - 13 Şubat, 2014, 09:18:15
Anladığım kadarı ile kendilerine gelen orijinal kapak neyse aynen onu basıyorlar. Eğer çizer bu şekilde yaptıysa en doğrusu olduğu bu şekilde basmak.

Bu durumda yapacak bir şey yok...

DAMPYR

Orjinal kapak basmak bencede en iyisi tabi yoksa bir çizere çizdirilebilir.... ::) :) :D

mandrake66

Bu ay ki sayı ne zaman çıkacak? Bilen var mı?

hanac

Alıntı yapılan: mandrake66 - 07 Mart, 2014, 20:53:34
Bu ay ki sayı ne zaman çıkacak? Bilen var mı?

Haşim Bey'in babası vefat ettiği için bu ay yayınlanması gereken Zembla yetişmedi.

Yeni sayı nisan'da çıkacak.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 10 Mart, 2014, 15:26:34
Haşim Bey'in babası vefat ettiği için bu ay yayınlanması gereken Zembla yetişmedi.

Yeni sayı nisan'da çıkacak.
BU anlaşılır bir durum sorun yok.Aile herşeyden önemlidir... ::) :'( ::)

abselemon

Hoz'un facebook sayfasında zembla'nın yeni cildi için nisan ayında yazıyor. Haşim bey'e Allah sabır versin.

Mrtekin

Zemblanın ben de herzaman çok değişik bir yeri oldu. Çizgileri ile o kadar naif ki, aslında. Oğlum biraz daha büyüsün, en çok bunu okutmak için bekliyorum.

Çok güzel çok, Hoz'a çok teşekkür ederiz, bu seri için.
They drew first blood...

seferkaraca

Başlığın tozunu alayım dedim.  ;D Memlekette birçok eski çizgi roman basıldı ama Zembla çok şanssız. Hoz'un kapanmasıyla ortada kaldı. Halbuki nostaljinin de büyük etkisi olduğu çizgi roman piyasamızda Zembla da kendini kurtarır.

yalcinerol345

Orijinal sıra ve kapaklar olmadığı için takip etmeyi bırakmıştım.

aa

Ben de 3. sayıdan sonra devam etmeyeceğini düşünerek bıraktım, eski sayıları da mahallede çocuklara hediye ettim. Halbuki ilk sayısı çok iyi satmıştı.
Esse Gesse Hayranı...

Gambit

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Ağustos, 2014, 17:16:02
Zemblanın ben de herzaman çok değişik bir yeri oldu. Çizgileri ile o kadar naif ki, aslında. Oğlum biraz daha büyüsün, en çok bunu okutmak için bekliyorum.

Çok güzel çok, Hoz'a çok teşekkür ederiz, bu seri için.

Hayaller guzel ama ben bile 77 li birisi olarak su an Zembla falan okuyamazken, 2010 dogumlu bir cocugun bunlari okuyup sevmesi cidden alisilagelmemis bir olay olur.
umarim hayaliniz gercek olur ama cok da kaptirmayin bence

Mrtekin

Alıntı yapılan: Gambit - 03 Şubat, 2015, 14:18:25
Hayaller guzel ama ben bile 77 li birisi olarak su an Zembla falan okuyamazken, 2010 dogumlu bir cocugun bunlari okuyup sevmesi cidden alisilagelmemis bir olay olur.
umarim hayaliniz gercek olur ama cok da kaptirmayin bence

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Sizinle aynı yaştayız ve ben "Zembla" yı halen severek okuyorum.

Oğlum da 8,5 yaşında, Zemblanın ilk cildini aldım ve de okuttum, biraz sıkılsa da çok hoşuna gitti.

Çocuğun hayallerini, biraz olsun, "comics" istilasından kurtarmamız da az buz iş değil.
They drew first blood...