Red Sonja Türkiye'de Yayınlanan Macera Listesi

Başlatan kalidor, 10 Temmuz, 2012, 09:30:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: gunessemerci - 06 Aralık, 2012, 15:31:20
Hocam ben indirdim hem bilgisayara hemde cep telefonuna ;D

Allah razı olsun. Emeğe saygı :D
Crom! Ölüleri Say...

mutarad

Benim gibi indirmeyip "open" ile açanlarda vardır sayın Kalidor... Moralinizi bozmayın..
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

yunusmeyra

ben şimdi indirdim ve inceledim..istenilen ayrıntılar mevcut ve açıklayıcı..emeğine sağlık..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Teşekkürler arkadaşlar. Herşey çizgiroman ve Kızıl Sonja'mız için :D
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Dynamite Entertainment, Red Sonja'nın tüm külliyatını 3 cilt halinde renkli olarak yayınladı. Bu ciltlerd eyer alan maceraların tamamı ülkemizde de zamanında yayınlanmıştı fakat Dynamite edisyonlarında sırasıyla ve büyük boy olarak harika bir baskıyla okuyabiliyorsunuz. Ayrıca Lal'in yayınladığı Conan Kroniklerinde olmayan Red Sonja'lı maceralar da bu ciltlerde mevcut (Örn. Battle of the Barbarians). İlk cilt ABD'de 2. baskıyı yaptı bile. İçinde Estaban Maroto'dan, Frank Thorne'a, John Buscema'dan Sal Buscema'ya kadar da sağlam çizerler de var. Eski çizimlerdeki o dinamizmi şimdikilerde ne yazık ki bulamıyorsunuz. Ayrıca her cildin sonunda ilgili yayınların orjinal kapaklarını içeren kapak galerisi de mevcut.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Temmuz, 2012, 09:30:34

Son olarak da 2000 yılında 500 bin liralık daha önce yayınlanan 2 serinin içinden seçilmiş olan seçme öyküler ile 7'lik büyük boy.

Övünmek gibi olmasın ama bunlar bende var.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Forumdan ekli dosya uçmuş, ekleme özelliğini kaldırdık mı bulamadım. Neyse ki facebooktaki gruba eklemiştim. Buyrunuz:

https://www.facebook.com/groups/106446892712811/files/

Crom! Ölüleri Say...