caretta istanbul'da

Başlatan hanac, 15 Temmuz, 2012, 10:45:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

5 gün geçte olsa doğum gününüz kutlu olsun dönüştede Antalyaya yolunuz düşerse ugrayın tanışalım.Ben oraya şimdilik gelemiyorum... ::) 8) :D

hennessy

Doğum gününüz kutlu olsun Atilla abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Geçmiş de olsa doğumgünümü kutlama nezaketi gösteren İlyas Erkul,Hanac,Designer 73,Kızılmaske ve Hennessy'e
teşekkür ederim.

İlyas Erkul

Arkadaşlar yarın ATİLLA abimiz dükkanımıza misafir gelecektir bütün dostlarımız bekleriz.
Çaylar kahveler kurabiyeler şirketten  ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 26 Temmuz, 2013, 19:28:24
Arkadaşlar yarın ATİLLA abimiz dükkanımıza misafir gelecektir bütün dostlarımız bekleriz.
Çaylar kahveler kurabiyeler şirketten  ;D
Kıskandım şimdi ,valla birgün işten özel izin alıp bende geleceğim oraya ikrama bakarmısın.karşılama süper.... 8) :o :D

caretta

Aman İlyas Bey kısmetse 3 Ağustos'ta geleceğim yarın değil!Pazar gün KKTC'de erken genel seçimler var.Seçimden sonra
İzmir'e gideceğiz;İstanbul daha sonra.Eksik olma öyle cafcaflı bir anons yaptın ki duyanlar da İtalya'dan C.Villa filan
geliyor sanacak!!!

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 26 Temmuz, 2013, 20:09:15
Aman İlyas Bey kısmetse 3 Ağustos'ta geleceğim yarın değil!Pazar gün KKTC'de erken genel seçimler var.Seçimden sonra
İzmir'e gideceğiz;İstanbul daha sonra.Eksik olma öyle cafcaflı bir anons yaptın ki duyanlar da İtalya'dan C.Villa filan
geliyor sanacak!!!

Atilla abi sen biizm Villa'mıssın
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İlyas Erkul

geliyor sanacak!!!

ATİLLA ABİM HEYACANDAN YANLIŞ HATIRLAMIŞIM KUSURA BAKMA ???

Gambit

geliyor sanacak!!!

valla abi sen bugun geliyorsun diye kiz arkadasi ekip, Kadikoy e geliyordum ben, Ilyas ve Hanac in da haberi var. Bekleriz  :)

hanac

Alıntı yapılan: Gambit - 27 Temmuz, 2013, 10:50:52
valla abi sen bugun geliyorsun diye kiz arkadasi ekip, Kadikoy e geliyordum ben, Ilyas ve Hanac in da haberi var. Bekleriz  :)

Ayrın Meydin konseri için istanbula gelmişsin diye duyumlar aldım.  :)

caretta

Arkadaşlar şu anda İstanbuldayım.Yarın kısmetse İlyasa uğrayacağım.Tam saat veremiyorum.Ama herhalde 14.00"den sonra olur.Oralarda olan arkadaşlarla buluşuruz umarım.

hanac

Atila Abi 29 Haziran-3 Temmuz arası 5 gün İstanbul'da imiş.

Atila Abi vs İlyas Erkul

Atila Abi vs Köstebek

Atila Abi vs Hennessy (UGH)

caretta

Övgü dolu sözlerin için çok teşekkür ederim Saki dostum.İnternette İngilizce dilinde Kit Taylor'a rastladın mı?
Ben de bu Kit Taylor'un hayranıyım.Keşke tüm maceralarının yayınlandığını görebilsem...