TEMMUZ 2012

Başlatan hanac, 25 Temmuz, 2012, 08:53:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Haysat (ne demekse) Temmuz bitiyor.

Temmuz da hiç yayın çıkmadı mı ?

haysat

Arkadaşlar işlerimin yoğunluğundan ve araya 15 gün senelik izin girdiğinden Temmuz ayı yayınlarını aksattım herkesten özür diliyorum.

Kaldığımız yerden devam ediyorum, unuttuklarım var ise yardımcı olursanız sevinirim.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

HOZ COMİCS

Kit Taylor Sayı: 4                                                              Dylan Dog: Renk Cümbüşü - 2             

haysat

Yapı Kredi Yayınları

Red Kit Sayı: 57 Daltonların Bankası

Marcel Dalton, Daltonların aniden ortaya çıkan dürüst dayısı.

İsviçre'de yaşayan bankacı dayı, dürüstlüğü "yüzünden" ailenin yüz karası olmuş, hayatı boyunca dışlanmış. Bu yüzden Daltonlar, dayılarının varlığından bile haberdar değil. Ta ki Marcel Dalton, Vahşi Batı'nın küçücük bir kasabasındaki küçücük bir bankayı satın alıp yeğenlerini de kendisi gibi doğru yola yöneltmeye azimli olarak ortaya çıkana kadar...

Hapishaneden çıkardığı Daltonlarla tek başına başa çıkma şansı olmadığından yanında yalnız kovboyla inanılmaz atı da var ama üçlünün işi her zamankinden de zor...

Hikâyesini Bob de Groot'un yazdığı, çizimlerini Morris'in yaptığı Daltonların Bankası, orijinal adıyla Marcel Dalton, yurt dışında ilk olarak 1998 yılında yayımlanmış bir macera.

haysat

Mürekkep Basın Yayın

En Kahraman Rıdvan: Baba Rıdvan 5. Kitap
  Bülent Arabacıoğlu

haysat

Akılçelen Kitaplar

Death Note - Ölüm Defteri Cilt: 11

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür... Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter:. Deart Note - Ölüm Defteri. Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light'ın en son entrikaları, güçlü zekasını bile zorlamaya başlar; zira Near Japonya'ya gelerek Light'a kendi ülkesinde meydan okur. Near, Light'ın Kira olduğundan emindir. Near'ın amacı yalnızca Kira'nın işlediği cinayetleri durdurmak değil, aynı zamanda Light'ın Death Note'u kullanarak insanları öldürdüğü gerçeğini de ortaya çıkarmaktır. Light mücadeleye hazır olduğunu düşünür ancak nişanlısı, yeni aşkı ve yardımcısı onun önünde ölümcül birer engel mi olacaklar?

haysat

OĞLAK  YAYINCILIK

Altın Tex Sayı: 133 Kervan                                         Aylık Tex Sayı: 169 Buffalo Askerler

Altın Tex Sayı: 134 Condor Geçidi                            Aylık Tex Sayı: 170 Onuncu Süvari Birliği

haysat

NTV Yayınları

Buffy Vampir Avcısı Albüm: 5 Avcılar ve Av - Canlı Bebek

Joss Whedon'ın aynı adlı televizyon dizisinden uyarlanan Buffy Vampir Avcısı'nın son albümü NTV Yayınları'ndan çıktı...

Televizyon dizisi biteli çok oldu ama Buffy'nin maceraları kaldığı yerden devam ediyor.

İyi ile kötünün arasındaki çizgi iyice inceldi. Vampirler dünyanın ilgi odağı. Artık insanların arasında rahatçadolaşabiliyorlar.   
İnsanlar onlara yakın olmak, hatta onlar tarafından ısırılmak için sıraya giriyorlar. Bazı vampirlerin kendilerine ait televizyon programları bile var. Yeni tehdit ise Avcılar.

Bizi vampirlerden Avcılar koruyordu peki, Avcılar'dan kim koruyacak diyen bir dünyada Buffy, Xander ve Willow'un işi kolay olmayacak.

haysat

Marmara Çizgi

The Amazing Spiderman: Yeni Ölme Yolları Cilt: 5

Makul ve kibar bir adamsın. Birinci dereceden, su katılmadık bir kahramansın ve şehri sayılamayacak kadar çok kere kurtardın. Fakat hala anlayamadın mı, Örümcek? Kurtardığın her hayat için bir milyon tane yeni ölme yolu vardır!

Özellikle de eğer sahneye Norman Osborn çıkmışsa... Seni alt etmek için bu sefer yaptığı plan, her zamankinden daha zekice - ve bu kez arkasında yasalar var! Osborn ve Thunderbolts ekibi - ki aralarında kötülerin kötüsü Bullseye ve Venom da bulunmaktadır - artık iyi adamlar olarak kabul edilmektedirler! Ve yaşadığı bütün çılgın değişimlerden sonra her zamankinden daha ürkütücü bir hale gelen Eddie Brock, aynı zamanda senin peşine de düşmüştür! Bunların üstüne bir de dostun Harry Osborn'un tuhaf davranışlarını katarsan-bu günlerde neden bu kadar dengesiz ki? - en büyüğünden sorunların var demektir!

Kabul et, Örümcek: senin için Yepyeni Bir Gün olabilir... ama muhtemelen son günün olacak!

haysat

Marmara Çizgi

Yürüyen Ölüler 9: Geriye Kalanlar

haysat

Turkuvaz Kitap

Tarkan - Bayraktaki Canavar

Hun İmparatoru Attilâ, oğulları ve kumandanlarıyla toplantı halindeyken, Kuzey Çin'in başkenti Kançu'ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını, tacirlerin askerler tarafından tutsak edildiğini, direnenlerin ise öldürüldüğü haberini alır. Bunun üzerine Attilâ, büyük oğlu Ellak'ı Çin'e elçi olarak göndermeye karar verir. Prens Ellak'ın Çin'e gideceğini önceden Çin imparatoruna bildirmek üzere atlı bir haberciyle mektup gönderilir. Fakat haberci henüz Alan topraklarındayken Bizanslılarla işbirliği yapan Alanlı haydutlar tarafından haince pusuya düşürülür. Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya atılır.

haysat

Özer Sahaf ve Yayıncılık

Nathan Never 4 - Ejderin İntikamı

Bir zamanlar eski Çin'in güneybatısında yer alan Şincang bölgesi yirmi yedi yıl önce.

Durun bu kadar yeter!

Ne düşünüyorsun Li Şiaolong!

İkisi de çok yetenekli usta... Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyorum.

Kvay Çen avının üstüne atlayan bir kaplan gibi dövüşüyor.

Athos Than ise kobra gibi... Darbeyi indirmek için en uygun zamanı beklemesini biliyor.

haysat

Lal Kitap

Büyülü Rüzgar Sayı: 118 Göç

Dipte bir batık var! Su üstüne çıkmaya hazırlanın! Biriniz dümene geçsin. Ben Hogan'a haber vereceğim.

Watson! neler oluyor?

Önemli bir şey değil, bay Hogan. Bir süre su üstünde gitmek daha güvenli olacak...

Gün ortasında mı? Lafı bile olmaz! Biri bizi görebilir nereye çarptık?

Buharlı bir geminin enkazına, efendim nehrin bu kısmında çok batık var. Buarada bir zamanlar çok yarış yapılıyordu ve...

Tamam mühendis su üstüne çıkalım ama ilk fırsatta tekrar dalalım... Limana ne kadar kaldı?

haysat

Lal Kitap

Martin Mystere İmkansızlıklar Dedektifi Sayı: 124

Beyler on dakika sonra gemiye bineceksiniz, lütfen hazırlanın...

Ben ve eşim biraz daha kalmak istiyoruz. Bundan sonraki vapuru bekleyemez miyiz? Üzgünüm bayım, olmaz...

... Hapishane 1998'de kapandığından beri kurallar belli. Pianosa, hergün sadece belli sayıda ziyaretçi tarafından gezilebiliyor..

... Burası Akdeniz'in kirlenmemiş bölgelerinden biri, Ulusal Park ilan edildi. Gördüğünüz gibi önemli tedbirler alındı....

"Korunan deniz bölgesinde tekne ile gezmek ve balıkçılık yasak. Demir atmak ve yüzmek kontrol altında..."

haysat

Oğlak Yayıncılık

Tex Süper Cilt: 37                                                  Tex Altın Klasik Sayı: 29