Çevrimiçi Üyeler

Başlatan kalidor, 27 Temmuz, 2012, 08:56:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bazen forumda okunacak hiç ileti olmasa da formun anasayfasından en aşağıya inip baktığımda çevrimiçi üyeleri görünce, birden yalnız olmadığımı hissediyor, aha şimdi birisi yeni birşey yazacak diye mutlu oluyorum :)  Burada kendimi  Hayal Kahvem gibi hissediyorum :) Özellikle çevrimiçi üyeler başlığına tıklayıp milletin neyle uğraştığına bakmak çok keyifli oluyor :)

PS: Bu arada Hayal Kahvem uzun süredir foruma uğramıyor galiba.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Sağol Fatih, senin sayende çevrimiçi linkini keşfettim :D bende izlerim artık ;D

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Temmuz, 2012, 08:56:42
PS: Bu arada Hayal Kahvem uzun süredir foruma uğramıyor galiba.

Dün gece saat 1 de çevrimiçi olmuş Hayal Kahvem.

Forumun Conan forumuna dönüştürülmesinden şikayetçiydi.

Böyleyken böyle işte  :)

tommikser

Ben Hanac abimi takip ediyorum özellikle hanac abiyle tartışırken izlemesi çok keyifli oluyor.

DAMPYR

Neden forumun o kadar üyesi varken yazanlar hep aynı kişiler, diğerleri ne yapıyor.... ???

rumar80

Bu sadece bizimkinde değil birçok forumda olan bir durum. Bazı üyeler forumda yazılanları düzenli takip edip okumakta, ama yazı yazmamayı tercih etmekte. Bunu da değiştirmek maalesef mümkün değil.

Gambit

bir de bazi insanlar vakit ayiramiyor ya da yazmakla ugrasmayacak kadar tembel - uyusuk olabilir

ben bu aralar ikisi birdenim mesela  :D

kalidor

Bugün 51 kişi aynı anda çevrimiçi olmuş. Şimdilik 2013 rekoru olsa gerek.
Crom! Ölüleri Say...

Animvader

Daha önce Mayıs 2013'te 191 olan en çok çevrimiçi olma rekorumuz bu sene 19 Ocak'ta 332 ile tarihi bir rekora imza atmış  :D.O günün anlam ve önemi neydi ki  ???

hanac

Alıntı yapılan: Animvader - 16 Mart, 2015, 15:46:38
Daha önce Mayıs 2013'te 191 olan en çok çevrimiçi olma rekorumuz bu sene 19 Ocak'ta 332 ile tarihi bir rekora imza atmış  :D.O günün anlam ve önemi neydi ki  ???

Hiç bir özelliği olmayan gün. Spam saldırısı olabilir.

tunaorhun

O gün 300 den fazla ziyaretçi Dünyaya Mister No'lar Gerek adlı konuyu okudu.

Animvader

Alıntı yapılan: tunaorhun - 16 Mart, 2015, 19:32:57
O gün 300 den fazla ziyaretçi Dünyaya Mister No'lar Gerek adlı konuyu okudu.

Çevreyi ve Doğayı işleyen bir konu olmuş.Heralde o tarihte, o konuda geçen kelimeler arandı google'da ve buraya yönlendirdi.Ben de çizgiromana olan ilgi arttı sanmıştım...

Hayal Kahvem

Aha! Bu yazışmaları yeni gördüm iyi mi?  8) Kaç yıl öncesinin yazışmaları hem de...

Demek kim kaçta çevrimiçi oluyor, kim yazıyor, kim kaçıyor izleyen biladerler var. Binlerce kafatası aşkına! :o

Bugün Polisiye Edebiyat la ilgili bir kitap okuyordum. Cingöz Recai ve Gölgesi Çekirge Zehra...
Bi de Tilki Leman varmış. Duymuş muydunuz? Ben ilerleteyim hafiyeliği de... Çaktırmadan çevrimiçi olup kaçabileyim icabında....  ;)

newman

Çevrimiçi üyeler özelliğini geç keşfetmiş bir üye olarak merak ettiğim bir konuyu sormak isterim, bazen çevrimiçi üyelerde gizli içeriği görüntüleme yetkiniz yok gibi bir uyarı alıyorum. Eskiden de başlıkların üst kısmında konuyu görüntüleyen üyeler bölümünde gizli üye ibaresi olurdu. Bu profil gizleme özelliği nasıl yapılıyor, aktif eden üyeler bize de anlatır belki.