Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kadıköy'deki Flaneur Comics 1 Ağustos'dan itibaren çizgiromalarda % 50 ye varan indirimler yapacakmış.

Twitter da duyuru yaptılar.

rumar80

Facebook'da da duyuru yaptılar. Gidip görmek lazım. Aylar önce gittiğimde çok çeşit yoktu ama ABD'nden kitap getirteceklerdi.

konyakficilari

kadıköy'de nerede ki bu yer?

hanac

Alıntı yapılan: konyakficilari - 30 Temmuz, 2012, 12:12:52
kadıköy'de nerede ki bu yer?

Sitesi var ama nedense çalışmıyor.

http://www.flaneurcomics.com/

Gerekli Şeyler dükkanını solunuza alıp devam edin 100 mt falan.

Sonra sola dönün, 3. veya 4. dükkan solda. Küçük bir yer.

kalidor

Güzel figürler de var. Özellikle Attakus'un figürlerini bulabilirsiniz. 2 ortak diye biliyorum. Özellikel birisinin Corto Maltese tutkusu var.
Crom! Ölüleri Say...

flaneurcomics

sevgili arkadaşlar.
  Flaneur  2. yılını tamamladı ve hala yolun başında...buna rağmen  mağazamızda türkçe yayınlanan tüm çizgi romanlar mevcut olup bu aydan itibaren zaten mevcut olan yabancı ( orjinal ) çizgi roman reyonunuda verdiğimiz yeni siparişle geliştireceğimizide belirtmeliyim ayrıca facebook ve twitter dan sipariş ekleyebileceğimizin duyurusunu yaptık.yeni sipariş için isteklerinizi www.flaneurcomics@gmail.com dan yineleyebilirsiniz...
Çizgi romanın yanında magazamızda çizgi roman limited edition kurşun ve resin figürlerleri de satılmaktadır...son olarak sonbaharla birlikte çizgi romanlar yayınlayacağımızı ve yayıncı olarakta hizmet vereceğimizi tekrar müjdelemek isterim...flaneur - caferağa mh.sakızgülü sokak ta çaylar baki,bekleriz...

dorukgs

Ne tür çizgiromanlar yayınlayacaksınız?

s.b

Sonbahara bir şey kalmadı. Yayınlayacağınız çizgiromanları bekliyoruz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Özellikle Blueberry beklediklerim arasında başı çekiyor. Tabi yayınlayacağınızdan kesin olarak emin değilim ama, ben ümit içerisinde bekliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

flaneurcomics

Kadıköy ün şirin çizgi roman dükkanı FLANEUR buradan tüm çizgi roman severlerin bayramını kutlar...nice bayramlara.

tommikser

Flaneur Gururla Sunar (Gurur kısmını ben ekledim çünkü gurur duyulacak bir yayına el atmışlar.Tebrikler!)

pizagor

Sınırlı sayıda baskı yapacaklarına ve yüksek fiyatlı olacaklarına dair duyumum oldu... Acaba ne kadar doğru, Flaneur ilk ağızdan yanıt verirse güzel olur...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Hardcover mı olacak bunlar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

flaneurcomics

selam herkese,
CASH için limitli edisyon hazırlamadık...karton kapak,siyah - beyaz, 224 sayfa, 70 gr enzo  ve maximum 20 tl ...gibrat kitapları için standart kopyaların yanısıra ayrı isbn numaralı hardcover 150 kopya çook özel bir koleksiyon edisyonu tasarladık...almasanızda,mutlaka görün derim :))
Kitap fiyatları için limitli olmasına rağmen ÖR: ABD,fransa, v.b ülkelerdeki satış fiyatından yaklaşık %30 - 35 daha aşağıdaki fiyatlarla yayınlayacağız...
ayrıca tamamı limitli kitapların deluxe edisyon, özel olarak yayına hazırlandığınıda söylemeliyim...