Nathan Never Yeni sayılar

Başlatan Nemo, 01 Ağustos, 2012, 12:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

NN 253- OMEGA

Uzun, karanlık bir tünel... Tünelin sonunda ise hayatlarımız var...Nathan ve Legs, Sigmund Baginov'un hayatını yeniden inşa etmek için o tünele girmek zorundalar...Hem de kendi hayatlarını...Tünelin sonunda onları bekleyen tehlike nedir? Belki de herşeyin sonu?!...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

NN 254: Geleceğin Anahtarları

Dünyalar Savaşı bitmiş, Alfa ajanlarının yeniden canlanmalarının zamanı gelmiştir. Savaş sonunda yıkılan şehir kendini toparlamaya başlamıştır. Tıpkı şehir gibi, kahramanlarımız da yeni maceralara atılmak için kendilerini toparlamalı ve hayatlarını düzene sokmalıdırlar.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Sevgili HüseyiNemo, bu güzel paylaşımlar için teşekkürler.

Nemo

Çizgiroman okurlarının, Nathan Never'ı sevmelerine, okumalarına sebep olacaksa ne mutlu Hasan abi. Devam edecek ;)
Özel Alfa Ajanı

tommikser

İlk çıktığı zaman - sanırım 1996 yılıydı- lisede öğrenciydim.O zamandan beri bayılırım.Bence son zamanlarda İtalyan ekolünün en iyi çr.Neden sevilmediği sorusu çok karışık bir soru ama sevilebilmesi için yapılacaklar belli.Şimdiden elinize sağlık.

Nemo

Güneş, Behzat ile ben de Nathan Never Sevenler Dernegi kuracağız:)
NNSD ;=)
Özel Alfa Ajanı

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 01 Ağustos, 2012, 23:22:03
Güneş, Behzat ile ben de Nathan Never Sevenler Dernegi kuracağız:)
NNSD ;=)

Bu derneğin kurucuları olarak tüm oluşumlara aynı mesafedeyiz

Bizim için hulk sevenler de,sevmeyenler de,Nötrler de,hepsinden nefret edenler de bir

Sloganımız; hangi dernekten olursan ol,Nathana da üye ol

Nemo

255- Kayıp Şehirdeki Hastalık

Kimsenin gitmek istemeyeceği bir şehir düşünün. O şehirde yaşayan herkesin de hastalıklı olduğunu...Tedavisi olmayan kötü bir değişimin, insanları canavarlara dönüştürdüğü bir yer düşünün...Beyaz saçlı bir adamın da, o şehirde kendine geldiğinde hiçbirşey hatırlamadığını...Nathan'ın ordaki görevi neydi? Yoksa hastalık onun da mı bedenini sarmıştı?

Özel Alfa Ajanı

Nemo

256- Mutasyon

Kahramanımız, kayıp şehir Lidande'dedir. Yakalandığı virüsten kurtulduktan sonra onu başka bir tehlike daha beklemektedir. Metal giysi içindeki yeni düşmanı; Myghal. Nathan'ın tek çaresi eski dostu Legs'i yardıma çağırmaktır.

Özel Alfa Ajanı

NIC

Hüseyin bizlere Prag'tan(mı) bildiriyor...

Nemo

NIC  :D Taş Köprünün Altında Dampyr, Tesla ve Kurjak'la buluştum, geldim;)

Nathan Never 257- Metropolis - Anakent

Bu sayıda iki macera birden yer alıyor. İlkinde, Dünyalar Savaşından sonra yeni bir kent inşa etmeyi anlatırken, diğeri May frayn ile ilgili.

Özel Alfa Ajanı

HacıGeraltEmmi

rumar80

Sigmund'a üzülmemek elde değil.  :'(

Nemo

Abi, o kare aslında Sigmund'un rüyası. Nathan hastalanmıştı ya geçen sayılarda, Nathan'ı ölmüş olarak rüyasında görmüş. Legs'in de Sigmund ile mezar başında beklemesi gerekirdi bence.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Alfa Ajansı no 27:

Genetik Kabus

Şehrin doğu yakasında garip bir yaratık ele geçirilir. Telapat olan Kay, güçlerini kullanarak, yaratığı esir alan genetik kabustan kurtarabilecek mi?

Nefret Maskesi

Walkyrie'lerin lideri Mamy, esrarengiz bir biçimde ortadan kaybulmuştur. Tanya, Erika ve Monique, maskeli esrarengiz bir kişiden şantaj mesajı alırlar ve Mamy'i kurtarmak için harekete geçerler.

Sihirli Kılıç

Japonya'dan, Legs Weaver'a garip bir hediye gelir: Geçmişten yadigar bir kılıç.

Özel Alfa Ajanı