NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

14- Taarruz  :)

Sayende kırdık bu şanssızlığı Fatih :) itkilemeye devam edeceğiz daha dur :))
Özel Alfa Ajanı

DAMPYR

Evet tehlikeli sayıyı geçtik artık üye sayımız çoğalır.... ::) ;D ;)

emre ozdamarlar

Beni de yazin hocam. Nathan sevilmez mi hic.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Özel Alfa Ajanı

DAMPYR

devam devam durmak yok, üye olmaya devam nathancılar nerdesiniz... ??? ::) 8)

rumar80

Hızlı giriş sonrası sakinleştik. Haydi ama....

IMYTH

SEVGILI DOSTLAR HEP YAZILIYOR CIZILIYOR YAPALIM EDELIM HATIRLARSANIZ DAMPYR IMI ISTERIZ KAMPANYASINI NELER YAZILDI CIZILDI NERDE O DAMPYR HASTALARI DAMPYR SEVDALILARI YOK GENE SATIS ISTENILEN SEVIYEDE DEGIL SIMDI SIRA NATHAN NEVER DE KUSURA BAKMAYIN BEN YAKLASIK ELLI KUSUR SENEDIR CIZGI ROMAN OKUYUCUSUYUM ILK GOZ AGRIM FLASH GORDON ALLAHA SUKUR IYI BIR KOLLEKSIYONUM VAR FLASH IN TURKIYE CIKTISI GORDON BIR CIKTI BIR CIKMADI MUBAREK SUDOKU BULMACASI VALLA ENSON VERSIYONU KOMEDI DANS UCLUSU YAYINLARINDAN CIKMIS PARDON DEMIRBAS YAYINCILIK ONE YAHU ALLAHIM GORDON HASTASI OLAN BENA KALP KRIZI GECIRTTI YOK ARKADASIM YAPAMIYORSAN YAPMA YAHU GELELI M NATHAN NEVERE NE YALAN SOYLIYEYIM SU ANDA ELIMDE253 NOLU SAYI VAR GENE TURKIYEYE GELELIM ILK CIKAN NATHAN NEVER MUKEMMEL HER BAKIMDAN SONRASI ODA EH DIYORUM ANCAK BEN SON OLARAK CIZGI DUSLERI DIYE BIR YAYINCI ARKADAS CIKARDI CILT OLARAK AGER EVET EGER ISTIKRARLI CIKARA BILIRSE HODRI MEYDAN DOSTLAR KAC KISI NATHAN NEVERI SEVIYOR ALMAK ISTIYOR SONUNA KADAR ALACAK.HERKEZ KATILSIN VE KITABIN BASILIMINDA KITAP CIKTIGI GIBI BITECEKMI VARMISINIZ HODRI MEYDAN .HEPINIZI TUM CIZGICILERE KUCAK DOLUSU SEVGILER SAYGILAR..............................................................

konnektör

Vallaha ne diyim.. Nethan Never'i sevmeyen ölsün, bende bu derneğe üye oluyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

kalidor

Nathan çıkıyor zaten, sakin olun :D . Haftasonu İlker Bey'le de görüştük. Her ay Nathan okuyacağız artık. Yan serileri de önümüzdeki yıl gelecek hatta.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: IMYTH - 13 Aralık, 2012, 13:08:25
SEVGILI DOSTLAR HEP YAZILIYOR CIZILIYOR YAPALIM EDELIM HATIRLARSANIZ DAMPYR IMI ISTERIZ KAMPANYASINI NELER YAZILDI CIZILDI NERDE O DAMPYR HASTALARI DAMPYR SEVDALILARI YOK GENE SATIS ISTENILEN SEVIYEDE DEGIL SIMDI SIRA NATHAN NEVER DE KUSURA BAKMAYIN BEN YAKLASIK ELLI KUSUR SENEDIR CIZGI ROMAN OKUYUCUSUYUM ILK GOZ AGRIM FLASH GORDON ALLAHA SUKUR IYI BIR KOLLEKSIYONUM VAR FLASH IN TURKIYE CIKTISI GORDON BIR CIKTI BIR CIKMADI MUBAREK SUDOKU BULMACASI VALLA ENSON VERSIYONU KOMEDI DANS UCLUSU YAYINLARINDAN CIKMIS PARDON DEMIRBAS YAYINCILIK ONE YAHU ALLAHIM GORDON HASTASI OLAN BENA KALP KRIZI GECIRTTI YOK ARKADASIM YAPAMIYORSAN YAPMA YAHU GELELI M NATHAN NEVERE NE YALAN SOYLIYEYIM SU ANDA ELIMDE253 NOLU SAYI VAR GENE TURKIYEYE GELELIM ILK CIKAN NATHAN NEVER MUKEMMEL HER BAKIMDAN SONRASI ODA EH DIYORUM ANCAK BEN SON OLARAK CIZGI DUSLERI DIYE BIR YAYINCI ARKADAS CIKARDI CILT OLARAK AGER EVET EGER ISTIKRARLI CIKARA BILIRSE HODRI MEYDAN DOSTLAR KAC KISI NATHAN NEVERI SEVIYOR ALMAK ISTIYOR SONUNA KADAR ALACAK.HERKEZ KATILSIN VE KITABIN BASILIMINDA KITAP CIKTIGI GIBI BITECEKMI VARMISINIZ HODRI MEYDAN .HEPINIZI TUM CIZGICILERE KUCAK DOLUSU SEVGILER SAYGILAR..............................................................

Abi araya koyman gereken noktaları topluca en sona koymuşsun :)

Şaka bir yana çizgiroman alımımı (ki %80 - 85 yayını çıkar çıkmaz, geri kalanından da bir kısmını zaman içerisinde) son 2 aydır rölantiye almış olmama rağmen Nathan Never çıkar çıkmaz benim kütüphaneye girer...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

1- NIC 39
2- Nemo
3- rumar80
4- gunessemerci
5- hanac
6- yunusmeyra
7- Kızılmaske
8- Pizagor ( beklenen üye:)
9- alan ford
10- kalidor
11- ercoktay
12- darkwood ( zorunlu üye)
13- haysat ( ne demekse:)
14- taarruz
15- emre özdamarlar
16- hipnoz
17- IMYTH
18- konnektör

8)

Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Derneğe üyeliğimin kabulünü talep ediyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nemo

Hoşgeldin hüzünlü flüt :)

1- NIC 39
2- Nemo
3- rumar80
4- gunessemerci
5- hanac
6- yunusmeyra
7- Kızılmaske
8- Pizagor ( beklenen üye:)
9- alan ford
10- kalidor
11- ercoktay
12- darkwood ( zorunlu üye)
13- haysat ( ne demekse:)
14- taarruz
15- emre özdamarlar
16- hipnoz
17- IMYTH
18- konnektör
19- hüzünlü flüt
Özel Alfa Ajanı

Nemo

en az 50 üye istiyorum heytttt Allah beee ( hanac 2:)
Özel Alfa Ajanı