ROBERT CRUMB - FRITZ THE CAT ve MR NATURAL - Flaneur Comics

Başlatan omega red, 04 Ağustos, 2012, 13:26:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Harun Ça

Mr Natural ilk 50 kopya orjinal R.Crumb imzalı.

Yayın tarihi için twitterdan soru yönelttim cevap alınca burayada yazarım.

flaneurcomics

Crumb kitapları duyurusunun ardından hayli zaman olmuş! elbette bende  okur sabırsızlığını çok iyi biliyorum ancak çeviri, özenli edisyon, grafik tasarımlar ve Mr. Crumb tan imzalı (ilk 50 adet bile olsa) ex - libris v.b... Flaneur' un süreli yayın iddiası yok ama sıkı kitaplar iddiası var. Crumb kitaplarının mart ayı içerisinde piyasada olacağını söylemek isterim...Jim Morrison özel edisyonla (251 kopya flaneur un hazırladığı dvd ile) birkaç gün içinde dağıtımda olacak.Ardından Blazing combat ve yeni bir gibrat çizgi romanı var... ayrıca flaneur, butik bir çizgi roman mağazası... ve bu mağazanın geliriyle bütün projelerini hayata geçiriyor! bir kitap almasanız bile bir ara uğrayın derim :) selamlar, sevgiler...
flaneur comics adına Servet İnandı

hanac

doktor1881

hennessy

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 31 Ocak, 2014, 11:18:57
Crumb kitapları duyurusunun ardından hayli zaman olmuş! elbette bende  okur sabırsızlığını çok iyi biliyorum ancak çeviri, özenli edisyon, grafik tasarımlar ve Mr. Crumb tan imzalı (ilk 50 adet bile olsa) ex - libris v.b... Flaneur' un süreli yayın iddiası yok ama sıkı kitaplar iddiası var. Crumb kitaplarının mart ayı içerisinde piyasada olacağını söylemek isterim...Jim Morrison özel edisyonla (251 kopya flaneur un hazırladığı dvd ile) birkaç gün içinde dağıtımda olacak.Ardından Blazing combat ve yeni bir gibrat çizgi romanı var... ayrıca flaneur, butik bir çizgi roman mağazası... ve bu mağazanın geliriyle bütün projelerini hayata geçiriyor! bir kitap almasanız bile bir ara uğrayın derim :) selamlar, sevgiler...
flaneur comics adına Servet İnandı

Güzel haberler Servet'îm Jim'i mi ayır Beam alıp gelirim :)

Not: Numaralı ise 251 i isterim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Blazing Combat derken ???
Savaş çizgi romanları mı yayınlayacaksınız?

"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Alıntı yapılan: V - 31 Ocak, 2014, 21:17:52
Blazing Combat derken ???
Savaş çizgi romanları mı yayınlayacaksınız?

Evet merakla beklediğim bir kitap yakından inceleme sansım oldu

pearl jam

Kapakları da gördüğümüze göre artık bir aya kalmaz yayımlanır herhalde :)

hennessy

darkwood

Darkwood Sakinleri..

alan ford

Raflara ve benim kitaplığa düştü birer adet , söylemesi ayıp imzalı mimzalı.  İlk sırayı Mr. Natural aldı. Çok muzip bir dedeye benziyor  :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy