Dampyr Maxi - Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 05 Ağustos, 2012, 15:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Yayıncılığı adım adım büyütüp güzel işlere imza atan sevgili İlker den yeni bir bomba daha geliyor.
DAMPYR Maxi serisinin ilk sayısı İlker Özer tarafından yayına hazırlanıyor arkadaşlar, 2-3 ay içinde yayınlandığını görebiliriz.
Hadi hayırlısı..

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Bravo İlker'e, ortada bırakılan serilerin can simidi gibi çalışıyor maşallah.

rumar80

Bu aralar aldığım en güzel haberlerden biri. Sevgili İlker fumetti olayında emin adımlarla ilerliyor. Umarım bşarılı ve uzun soluklu olur.

altay1944

Güzel haber.Sırada NN.maxilerde olsa keşke.Tamam dampyrlerde arayı kapattık gibi ama NN.açık ara gerideyiz .Daha hiç açılmadık seriler var.İlker güzel işlere imza atıyor.2013 özer'in yılı mı acaba.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Gambit

Benden de bir bravo İlker kardese

Hardcover versiyon da basacak mi acaba yine koleksiyonerler icin bilen var mi?

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: altay1944 - 05 Ağustos, 2012, 18:14:27
Güzel haber.Sırada NN.maxilerde olsa keşke.Tamam dampyrlerde arayı kapattık gibi ama NN.açık ara gerideyiz .Daha hiç açılmadık seriler var.İlker güzel işlere imza atıyor.2013 özer'in yılı mı acaba.
Aman abi ağzını hayra aç adam ocağımı sondürdü  ;D
Birde dediğin olursa iflas ederim demedi deme  ;D

DAMPYR

süper bir haber bu. Bu arada julia maxiler ne oldu... ???

rumar80

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 05 Ağustos, 2012, 21:08:26
süper bir haber bu. Bu arada julia maxiler ne oldu... ???

Julia'nın bildiğim kadarı ile sadece almanakları var o da 1001 romanda

Nemo

Harika bir haber :) İlker bey'e çok tesekürler. yavaş ama emin adımlarla.
4 sayı çıkmış şu ana dek Maxi albümler. Belki sonrasında da Özel sayıları yayınlar.
Özel Alfa Ajanı

s.b

İlker bey sağlam adımlarla ilerliyor. Ülkemizde daha önce hiç yayınlanmamış yepyeni çizgiromanlar yayınlamasını da bekliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Red Sonja'yı da Özer Sahaf alsın :)
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

İlker Özer son zamanlarda ciddi atılımlar yapıyor ancak, yayın sayısını aşırı artırıp periyodlarda aksama yapmasın. Bir çok yayıncı aynı hataya düşüyor. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Ağustos, 2012, 12:08:20
Red Sonja'yı da Özer Sahaf alsın :)

Red Sonja yayınını da alırsa müthiş olur ve 2012 yılının en iyi yayınevi adaylarımdan birisi olur.  ;)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 06 Ağustos, 2012, 12:43:39
İlker Özer son zamanlarda ciddi atılımlar yapıyor ancak, yayın sayısını aşırı artırıp periyodlarda aksama yapmasın. Bir çok yayıncı aynı hataya düşüyor. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Mantıklı ve doğru bir uyarı.

darkwood

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 06 Ağustos, 2012, 12:43:39

Yayın periotlarının düzenli ve sürekli olması ve diğer bazı konuların aydınlanması için
İlker'in şu anda en büyük sıkıntısının dağıtım olduğunu kendisinden öğrendim.
Dağıtımı bizzat kendisi yapıyor. İleride fazla sıkıntı çekmemek için ayrıca yayın adetlerinide düşüreceğini söyledi. Kendi yayın firması adına çıkaracakları Brendon ve Julia nın yeni teliflerini 500 er adet olarak satın almış ve bu şekilde satışa sunmayı planlıyor.
Darkwood Sakinleri..