ALLAH Kabul etsin...

Başlatan haysat, 06 Ağustos, 2012, 22:26:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Biliyordum bir gün onlarında doğru yolu bulacaklarını..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

NIC

SübhanAllah abicim,ibretlik paylaşım  ;D

pizagor

Haysat ne paylaşmıştı acaba? Sanıyorum forum bunun gibi kırık linklerle dolu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

kalidor

Kırık linklere çözüm facebook sayfamız üzerinden verilecek olan linkler arkadaşlar
Crom! Ölüleri Say...

caretta

Forumumuzda dostlarımızın yeni yıllarını,bayramlarını,mutlu günlerini, doğum günlerini,
kutlayacağımız,eğer haberimiz olursa bir sıkıntılarında yardım edebileceğimiz,moral
vereceğimiz bir köşemiz yok.Bir gerçek varsa birbirimizden çok kopuğuz.Neyse fazla lafı uzatmadan ben Altın Madalyon yönetici,moderatör ve tüm üyelerimizin
yeni yılını kutlarım.2016 çok sıkıntılı bir yıl oldu.Ümit ederim 2017 yılı ülkemize
komşu ülkelere,ve tüm insanlığı savaşlardan,çatışmalardan uzak,barış dolu
mutlu günler getirmesini dilerim.Başlık da dileklerime uygun geldi.Allah kabul etsin...

doktor1881

Caretta abimize çok teşekkür ederim.Büyük bir incelik yapmış
2017 yılının ülkemize ve tüm insanlığa huzur getirmesi dileğiyle tüm forum arkadaşlarının yeni yılını kutlarım

Mrtekin

Bu güzel dileklere aynen katılıyor, ben de; tüm forum üyelerine sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyorum...
They drew first blood...

Nightrain

Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Önce kendim icin, sonra da forum ve ülkem için huzurlu bir yil diliyorum. Bugun aldığım bir kötü haber sonucu yeni yila tatsız bir sekilde gireceğim.

Ha bu arada, piyango bileti alanlara umarım ikramiye vurur. ;D

Bol cizgi romanli yıllar. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yunusmeyra

bol çizgi romanlı,sağlıklı ve bereketli bir yıl dilerim "çizgi roman sevdalıları"  :) iyi ki varsınız  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR