E-Dergi Sayı 4..

Başlatan V, 14 Ağustos, 2012, 21:27:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cyrano

Sayfa tasarımları bayağı güzel görünüyor. elinize sağlık.
merak dorukta. ne zaman?

alper_kaya

Merhaba dostlar;

5. sayı olacak mı, olacaksa ne zaman?

alan ford

Valla benim de kafamda bir yazı dönüp dolaşıyor
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yunusmeyra

Alıntı yapılan: alper_kaya - 19 Kasım, 2013, 14:52:09
Merhaba dostlar;

5. sayı olacak mı, olacaksa ne zaman?
olmaz mı dostum,tabii ki  :) elimizdeki yazı ve çizileri,röportajları her zaman olduğu gibi
e-dergi@altinmadalyon.com
adresimize ulaştırıyoruz..niyetimiz yeni yıla kadar bir sayı daha çıkarmak  8)

alan ford ve diğer yazar çizer dostlarımız (ve ilk kez katkıda bulunacak tüm arkadaşlar..) çalışmalarımızı hızlandıralım ne dersiniz  ;)  :)

not: e-dergi@altinmadalyon.com mail adresine,kısa iletişim bilgilerinizi de ekleyerek(isim,soyisim,tel yada mail adresi,varsa blog ve web sitesi) göndermeniz..

-yazılarınızı mümkünse Word ile yazmanız işimizi kolaylaştıracaktır.

-yazılı-çizili eserlerin görsellerinin yüksek çözünürlükte (en az 1000x900 piksel) olması tercihimizdir..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

4. sayı için yazmaya çok hevesliydim ama artık uzun süre çizgiroman bile okuyabileceğimi sanmıyorum. 
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Kasım, 2013, 20:11:58
4. sayı için yazmaya çok hevesliydim ama artık uzun süre çizgiroman bile okuyabileceğimi sanmıyorum. 

Hayırlı haberler mi var yoksa  ??? ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Alıntı yapılan: alan ford - 19 Kasım, 2013, 20:45:55
  Hayırlı haberler mi var yoksa  ??? ::)

Yok abi ne yazıkki.. Geçen hafta çok sevdiğim abimi ani bir şekilde, beyin kanaması sonucu kaybettik... Geçen hafta memleketteydim. Kendi ellerimizle toprağa verdik abimi. 30 yıllık hayatımın en kötü günüydü. Allah büyüktür, sabrını da verecek ama çok büyük bir acıymış, çook...
Crom! Ölüleri Say...

alper_kaya

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Kasım, 2013, 21:02:35
Yok abi ne yazıkki.. Geçen hafta çok sevdiğim abimi ani bir şekilde, beyin kanaması sonucu kaybettik... Geçen hafta memleketteydim. Kendi ellerimizle toprağa verdik abimi. 30 yıllık hayatımın en kötü günüydü. Allah büyüktür, sabrını da verecek ama çok büyük bir acıymış, çook...

ooo üzüldüm. başın sağolsun :(