x-men acil yardımmm!!!!

Başlatan drfuhrer, 23 Ağustos, 2012, 19:28:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

arkadaşlar bugün koleksiyon tasnifi yaparken,elimde arkabahçe yayınlarının çıkarmış olduğu x-men'in 24 sayılık fasikül takımının olduğunu gördüm...kafama takılan şu:arkabahçe'nin çıkarmış olduğu 8 ciltlik bir takım daha var.hatta 8.cildinin adı:tükenişin t'si....ikisi aynı takım mıdır?24 sayılık fasikül takım ''tükenişin t'si''adlı macerayı içeriyor mu?yoksa koleksiyon adına bu 8 cildi de mi almalıyım?ama dikkatimi çeken şey şu oldu:gerek fasikül,gerekse cildlerin ilk macerası ''sıfır tolerans''..sizler ne dersiniz?

Berkdinho

İlk 7 cilt o 24 sayının tekrarıdır.8. cilt Tükenişin T'si ise Grant Morrison'un yazdığı New X-Men serisinin ilk sayılarını içeren cilt sanırsam. Önceki ciltlerle ilgisi yok.Diğerleri Uncanny X-Men ve X-Men serilerinden yayımlanan maceralardı.
The Right Man When Things Go Wrong

drfuhrer

24 sayının yanına ''Tükenişin T'si''cildini almak zorunda değilim o halde...

rumar80

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 23 Ağustos, 2012, 20:38:00

Değilsin arkadaşım.
   O fasiküller ABD'nde aynı dönemde yayınlanan Uncanny X-men 450'li sayılar ile Operation Zero tolerance maceralarını içermekt idi.

omega red

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 23 Ağustos, 2012, 20:38:00

ama "Tükenişin T'si" o diğer yayınlanan maceralardan çok daha güzeldir orası ayrı...

rumar80

Tek başına yetmez ama. Morisson'ın dönemi tamamen okunmalı ki zevk alınsın.

drfuhrer

iyi ki varsınız dostlar...çizgiromanla ilgili her türlü bilginin,sorunun anında paylaşılması-cevaplanması inanılmaz güzel bi olay...sevgili mesut'a(darkwood) tekrar tşk ediyorum,bana bu forum'u kazandırdığı için...